Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI Kadıköy Servis Merkezi Bugün Açılıyor

HUAWEI Kadıköy Servis Merkezi Bugün Açılıyor

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştiren HUAWEI, servis ağını İstanbul Anadolu yakasında yaygınlaştırıyor. Kadıköy’de açılışa hazırlanan Huawei Kadıköy Teknik Servisi 19 Ekim itibariyle eser satışına, 21 Ekim itibariyle Huawei kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak.

Her hengam tüketicinin yanında olan Huawei, servisinde yaptığı indirimler ile kullanıcı dostu olmaya devam ediyor.

Huawei kullanıcılarının servis hizmetlerinden daha rahat ve süratle yararlanabilmeleri için Huawei, İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. İstanbul Kadıköy’ün en kıymetli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi 25 numarada açılışa hazırlanan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi, 21 Ekim Cumartesi gününden itibaren hizmete başlayacak. Huawei Kadıköy Servis Merkezi’nde tıpkı devirde 19 Ekim itibariyle eser satışına da başlanacak.

Açılış günü ve haftasonunda Y9 Prime 2019 model telefonlar 100 TL, P30 lite ve P30 Pro model telefonlar ise 500 TL indirim avantajları ile tüketicilere sunulacak.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de muteber olacak. Her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Şayet bu günler tatil ise yahut servisler örtülü ise gelecek birinci gün aktivite devam ediyor.

Huawei Servis Günleri, bir kez servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için beğenilen oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını direkt Huawei teknik servisine getirdiklerinde, sadece 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Bu kampanyaya katılan Huawei Teknik Servisi adreslerine, kullanıcılar Huawei cihazlarındaki HiCare pratiğinden yahut internet sitesinden (https://consumer.huawei.com/tr/support/service-day/) erişebilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle