Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yunuslardan ilham alınarak geliştirilen ‘Dolphin Bionic Akustik Tasarımı‘ ve doğal açık oturuşu ile HUAWEI FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, dinleyicilerin isterlerse saatlerce kulaklarında rahat bir halde kullanmalarını sağlayan konforlu ve sağlam bir tasarruf sunuyor. Şık dizaynlı HUAWEI FreeBuds 3, parlak siyah ve parlak beyaz kaplamalarla tamamlanan minimal fakat çağdaş bir tasarım sunuyor.

Gürültü engellemeye akılcı yaklaşım

Yerkürenin birinci çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi, HUAWEI eşzamanlı çift kanal iletim ve kendi sınıfının başkanı 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds 3, emniyetli ve süratli Bluetooth kontağının yanı sıra, hakikat ses ve medya senkronizasyonu sunuyor. Oyunlar daha sefalı ve medyalar daha sürükleyici hâle geliyor. Hassas ve gerçek vakitli 3A davet gürültü azaltma algoritması, ve aerodinamik mikrofon kanalı, HUAWEI FreeBuds 3’ün karşı tarafın daha net duymasını sağlamak için muhit gürültüsünü faal bir formda azaltmasını sağlıyor.

HUAWEI FreeBuds 3, hem davet gürültüsünü azaltma hem de gerçek vakitli canlı gürültü azaltma özelliğini destekleyen yerkürenin birinci Open-fit TWS içi kulaklığı. Kulak kanalının simülasyonuna dayanarak, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı halleri için ayarlanarak faal gürültü azaltma tesiri elde ediliyor. ANC işlevini açmak / kapatmak için sol kulaklığa hafifçe vurularak, kalabalık metroda yahut gürültülü bir restoranda bile kristal netliğinde müziğin keyfi çıkartılabilir. Başkaca, HUAWEI AI Life pratiği üzerinden insana hususî ayarlanabilir canlı gürültü engelleme fonksiyonu da rakiplerinden ayrışan bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Stüdyo kalitesinde ses

HUAWEI FreeBuds 3’teki yüksek hassasiyetli 14mm dinamik sürücü, her kulaklığın gövdesine zekice yerleştirilen karmaşık bir bas tüpü ile birlikte, her notanın orjinal parlaklığına getirilmesine müsaade verecek halde dikkatlice ayarlandı.

Tüm gün dayanan pil vadesi

FreeBuds 3 kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de karşıt kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipinin yüksek verimli güç tüketimini kullanan HUAWEI FreeBuds 3, tek bir şarjla dört saatlik, şarj kutusunun yanında kullanıldığında yekun 20 saatlik çalma süresi sağlayabiliyor. Type-C girişi üzerinden 1 saatin altında bir müddette büsbütün şarj edilebiliyor.

HUAWEI Kirin A1 çipi

Kirin A1 çipi, giyilebilir teknolojiler pazarı için şahsi tasarlanmış birinci çiptir. Kirin A1, 4,3 mm x 4,4 mm boyutlarındaki küçük kaplama meydanı sayesinde karmaşık süreçleri verimli ve güçlü bir formda yapabilir.

Yerkürenin birinci BT 5.1 ve BLE 5.1 destekli giyilebilir yongası olan Kirin A1, FreeBuds 3’ün temas kolaylığı için eşsiz olmasını sağlar.

Huawei’nin kendi geliştirdiği çift kanallı senkronize iletim modu kullanan kulaklığın gecikme vadesi 190ms ultra düşük seviyede kalıyor ve FreeBuds 3’ü, sürükleyici bir oyun deneyimi için anında akustik geri bildirim isteyen için harika bir kablosuz kulaklık haline getiriyor.

FreeBuds 3, siyah ve beyaz renk seçenekleri, 1099 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle