Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI En Güzel Müşteri Deneyimini Sunuyor

HUAWEI En Güzel Müşteri Deneyimini Sunuyor

Huawei Türkiye Elektroniği Öbeği, Şikayetvar.com kullanıcılarının marka deneyimlerini tahlil ederek oluşturduğu istatistiklere nazaran Cep Telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka oldu. 2017’den beri sıralamada birinci 3’te taraf alan Huawei Türkiye Elektroniği Kümesi, bu yılın üçünü çeyreğinde de en âlâ marka unvanına layık görüldü.

Şikayetvar.com tarafından yapılan değerlendirmeye nazaran Huawei, Müşteri Memnuniyeti, Teşekkür Orantısı ve Marka Bağlılığı alt segmentlerinde 1. oldu. 59,8 Deneyimi Puanı alan Huawei, umumi ortalamada da tüm vesair markaları açık farkla geçmişte bırakarak birinciliğini pekiştirdi.

Huawei Türkiye Elektroniği Öbeği Devlet Yöneticisi Seth Wang yaptığı açıklamada, “Türkiye’deki tüketicilerin son aşama dinamik, detaycı ve hassas bir aidiyet duygusu var. Aldığımız birincilik de Huawei Türkiye Elektroniği Öbeği‘nun Türkiye’deki operasyonlarında, bu aidiyet hissine özveri ile karşılık verdiğini işaret ediyor. Bugün pazarda yalnızca teknolojiyi geliştirmek değil, satışı gerçekleşen eserin gerisinde durabilmek de son radde kritik bir muvaffakiyet faktörü. Huawei Esentepe Servis Merkezi’ne ek olarak, 19 Ekim tarihinde İstanbul Kadıköy’de açtığımız Teknik Servis Merkezi ile hem müşteri problemlerini hem de teknoloji severlerin satın alma muhtaçlıklarını, müşteri memnuniyetini her hengam ön planda tutarak karşılamaya ve tahlil sunmaya devam edeceğiz” dedi.

95.396 markanın mahal aldığı, 4,1 milyon kayıtlı kullanıcının 60 milyon aylık ziyaret gerçekleştirdiği Şikayetvar.com, geniş ve dinamik kullanıcı tabanı sayesinde cep telefonu kesimi için en sağlam müşteri deneyimi tahlillerini gerçekleştiriyor. Daha evvel 8 Mart günü düzenlenen ŞikayetVar A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2019 armağan merasiminde Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Öbeği, Harika Müşteri Memnuniyeti Muvaffakiyet Armağanı‘nü kazanmıştı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle