Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI Band 4, Türkiye’de Satışa Sunuldu

HUAWEI Band 4, Türkiye’de Satışa Sunuldu

2.5D renkli dokunmatik ekran, HUAWEI Band 4’e daha dolgun renkler, daha güçlü kontrast ve daha güzel imaj sağlıyor. 35 karakter yazı görüntülenmesini sağlayan tam ileti ekranı ve renkli simgeler sayesinde kullanıcılar kıymetli bildirileri yahut ipuçlarını asla kaçırmıyorlar.

Klâsik kalp atış suratı izleme modülü dizaynından farklı olarak, HUAWEI Band 4 daha rahat bir deneyim getirirken, kullanıcının bileğine ağırlık yapmadan tesirli halde çalışıyor.

HUAWEI Band 4 ayrıyeten UV hami kaplama sayesinde kire ve aşınmaya karşı dayanıklı olan daha genç ve şık kayışlarla tasarlandı. Siyah ve Pembe renk kayış seçenekleri, HUAWEI Band 4’ü spor yahut klasik tasarrufa makul hale getiriyor.

Süratli şarjla daha uzun vade tasarruf

Kullanıcıyı farklı kablolardan ve şarj cihazlarından kurtaran HUAWEI Band 4’ün dahili USB fişi umumî USB şarj cihazlarına uyumludur. Böylelikle kullanıcılar Band 4’ü her mekanda ve her hengam şarj edebilirler. Tek bir şarj ile Band 4, 6 günden daha uzun tasarruf müddeti sunuyor.

Optimize edilmiş güç tüketimi denetimine sahip olan bant, kullanıcının durumunu akıllıca tanımlayabilir ve en münasip moda geçebilir. Tüm bu özellikler, uzun pil ömrüne ekte bulunur ve kullanıcıların tasarruf vadesi konusunda endişelenmeden tüm işlevlerinin keyfini çıkarmasını sağlıyor.

nabız takibi ve spor modları

Profesyonel optik cihazlar, işlemciler ve AI algoritması sayesinde HUAWEI TruSeen 3.5 kalp atış suratını hassasiyetle izliyor. Ayrıyeten, kalp atış süratiniz maksimum ortalama kalp atış suratını aşıyorsa titreşim yoluyla hatırlatıcı gönderir.

TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek vakitli kalp atış suratı izleme moduna geçiyor. Kalp atış suratı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve hür antrenman modlarını destekliyor.

Egzersiz sırasında Band 4, kalp atış suratı aralığını ve egzersiz sınıfını, kullanıcının daha âlâ egzersiz yapmak için çabucak ayarlayabilmesi için gerçek devirli olarak görüntülüyor.

Uyku kalitenizi ayarlayın!

Güzel bir uyku almanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş HUAWEI TruSleep 2.0 özelliği, uyku sırasında da kalp atış suratınızı izlemeye devam ediyor. Uyku kalitenizi tahlil etmek için dört münferit faz kullanan cihaz muhtemel 6 tip uyku meselesine karşı da size teklifler sunuyor.

HUAWEI Band 4, Siyah ve Pembe renk seçenekleri ile 289TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle