Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei, 2019 Yılı 3. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Huawei, 2019 Yılı 3. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Huawei, IT altyapısına ve akıllı cihazlara odaklanmayı sürdürerek operasyonlarının verimliliğini ve kalitesini artırmaya devam etti. Operasyonel ve organizasyonel istikrarını arttıran Huawei, performansını 2019 yılının birinci üç çeyreğinde sağlamlaştırdı.

Huawei Elektroniği Öbeği istikrarlı formda büyümeye devam etti. Huawei’nin 2019’un birinci üç çeyreğindeki akıllı telefon sevkiyatları, yıllık yüzde 26 artışla 185 milyon adedi aştı. Şirket başkaca PC’ler, tabletler, giyilebilir eserler ve akıllı ses eserleri üzere gayrı yeni işletmelerde de süratli bir büyüme kaydetti.

Huawei Mobil Hizmetler ekosistemi 170’ten ziyade devlet ve nahiyeyi de kapsayacak halde gelişti. HMS’i şu anda yerküre çapında 1,07 milyon kayıtlı geliştirici kullanıyor.

Yazılım ve donanımda benzersiz yeniliklere sahip olan, birebir devranda kesim ve tüketicilerden büyük beğeni toplayan Vision akıllı ekran, 3. çeyrekte piyasaya sürüldü. Tüketicilere odaklanan ve tüm büyük senaryolarında daha kesintisiz bir akıllı deneyim sunan daha sağlam bir ekosistem şekillenmeye başladı.

Taşıyıcı kesiminde, yerküre çapında 5G ağlarının ticari konuşlandırması hızlandı. Huawei, 5G Harika Uplink, akıllı ve yalınlaştırılmış nakliye ağları üzere başkan, yenilikçi tahliller üretmeye devam etti. Şirket başkaca, taşıyıcıların inovasyonunu ve büyümesini sağlamak için 5G deterministik ağ oluşturma üzerine bir sanayi inovasyon tabanı oluşturmak için sanayi ortaklarıyla birlikte çalıştı.

Bugüne kadar, Huawei 5G için 60’tan çokça ticari bağıt imzaladı ve başkan küresel taşıyıcılarla 400.000’den ziyade 5G Massive MIMO faal anten ünitesini (AAU) yerküre pazarlarına sevk etti.

Kurumsal kesimler için Huawei, Horizon Digital Platformunu başlattı. Bu yakınsak, açık ve verimli platform, Huawei’nin kapsamlı teknolojik deneyimine dayanıyor. Huawei dijital yerküre için temel oluşturmak ve trilyonlarca ABD dolarına bedel bir dijital dönüşüm sanayisi yaratmak için müşteri ve ortaklarıyla birlikte çalışmayı hedefliyor. Bu platform birebir devranda hükümet, kamu hizmetleri, finans, ulaşım ve elektrik üzere çeşitli kesimlere dijital dönüşümlerini hızlandırmaları için yardımcı olacak.

2019 yılının üçüncü çeyreğinin ahir, 700’den çokça kent, 228 Fortune Küresel 500 şirketi ve 58 Fortune Küresel 100 şirketi, Huawei’yi dijital dönüşüm ortağı olarak seçti.

Huawei’nin bulut hizmetinin gelişimi hızlanıyor. Üçüncü çeyrekte Huawei bilgisayar stratejisini açıkladı ve yerkürenin en süratli AI eğitim kümesi olan Atlas 900’ü piyasaya sürdü. Şirketin piyasaya sürdüğü öteki yenilikçi eserler arasında HUAWEI CLOUD Ascend AI küme hizmetleri, Kunpeng ve Ascend işlemcileri tarafından desteklenen 112 yeni hizmet ve Endüstriyel Akıllı İkizler konum alıyor. Bu eserler hükümet, internet servis sağlayıcısı (ISS), otomotiv, finans ve sair birçok kesimde büyük atılımlar gerçekleştirdi. Üç milyon işletme kullanıcısı ve geliştiricisi, eser ve tahliller geliştirmek için HUAWEI CLOUD‘u kullandı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle