Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
HPE Aruba, Gartner’da Yeniden Başkan

HPE Aruba, Gartner’da Yeniden Başkan

Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba, Gartner’ın “Kablolu ve Kablosuz Ağ Irtibatları LAN Erişimi Altyapısı İçin Magic Quadrant” raporunda on dört yıldır Başkanlar kısmında nokta alıyor. Magic Quadrant’a eşlik eden Kablolu ve Kablosuz Ağ Ilişkileri LAN Erişimi Altyapısında Kritik Yetkinlikler raporunda ise, altı tasarruf senaryosunun beşinde birden en yüksek skoru almayı başardı.

Magic Quadrant ve Kritik Yetkinlikler raporlarını fiyatsız olarak buradan okuyabilirsiniz:

https://connect.arubanetworks.com/GartnerMQ2019

https://connect.arubanetworks.com/GartnerCC2019

“Kablolu ve Kablosuz Ağ Irtibatları LAN Erişimi Altyapısı İçin Magic Quadrant” ile Gartner, sekiz yıldır kablolu ve kablosuz ağ kontaklarını tek bir raporda ele alıyor. Aruba, her yıl bu kategoride “Liderler” kısmına seçildi. Bununla birlikte, Kablosuz Ağ Ilişkisi LAN Erişimi Altyapısı İçin Magic Quadrant’ta altı yıl boyunca (2006-2011) Başkan konumunda mekan aldı.

Gartner, daha evvel yaptığı üzere Magic Quadrant raporunda satıcıları iki temel kriteri baz alarak kıymetlendiriyor: vizyonun bütünlüğü ve tatbik kabiliyeti. Rapor, her bir satıcının münferit başka ele alındığı, güçlü ve zayıf yanlarını kıymetlendiren özetler içeriyor.

Magic Quadrant çalışmasına eşlik eden Kablolu ve Kablosuz Ağ Kontakları LAN Erişimi Altyapısında Kritik Yetkinlikler raporunda Gartner satıcıların tesirini, kurumların gereksinimlerini içeren altı farklı tasarruf senaryosunda ele alıyor: Bütünleşik kablolu ve kablosuz erişimi, yeni tasarlanmış kablosuz yenileme/yeni suram, kablolu erişim yenileme/yeni suram, kurumsal umum merkez ile uzak büro, zorlayan tatbikler ve erişim sistemi. Aruba, bu altı tasarruf senaryosunun beşinden en yüksek puanı aldı; kablolu erişim yenileme/yeni suram kategorisinde ise 2. seçildi.

HPE Aruba’nın pazarlamadan sorumlu üst seviye başkanı (CMO) Chris Kozup, “Gartner’ın, HPE Aruba’yı kablolu ve kablosuz ağ irtibatları LAN Erişimi altyapısında önder olarak tanımasından ve Aruba’nın Kablolu ve Kablosuz Ağ Ilişkileri LAN Erişimi

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.