Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HONOR Online Mağazası Hepsiburada’da Açıldı

HONOR Online Mağazası Hepsiburada’da Açıldı

Teknolojiyi gençlerin gereksinimlerine adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla paha yaratan HONOR, resmi online mağazasını, Hepsiburada üzerinde 8 itibarıyla açtı. Açılış kapsamında 8 Kasım günü online mağazaya şahsi bir kampanya düzenleyen HONOR, müşterilerine çeşitli ikramlar sunuyor. Kullanıcılar, mağaza üzerinden aldıkları telefonlarla birlikte HONOR’un tanınan akıllı bileklikleri HONOR Band 5 yahut HONOR Band 4 Running’e sahip olacaklar. Başkaca mağazadan HONOR 20 akıllı telefon meydanlara ise, telefonun yanında HONOR Band 5 ve HONOR AM61 Bluetooth kulaklığı da armağan edilecek.

Kampanyalar sürüyor

Açılış kapsamında Hepsiburada’da bulunan HONOR Online Mağazası’nı ziyaret eden kullanıcıları 8-11 Kasım tarihleri arasında her gün görülmemiş bir kampanya bekliyor olacak. HONOR Türkiye, bir sonraki günün kampanyası ile ilgili tüm malumatları resmi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden tüketicilere duyuracak.

Online mağaza ile yeni eserler birinci sefer satışta!

Hepsiburada üzerinde konum alan HONOR Online Mağazası, HONOR’un çeşitli eserlerini de birinci sefer satan mağaza olma özelliğini de taşıyor. Mağazada HONOR’un akıllı saati HONOR Watch Magic, kablosuz kulaklıklar HONOR Flypods Lite ve HONOR AM61, akıllı bileklik HONOR Band 4 Running ve HONOR Mini Bluetooth Hoparlör de birinci kez Türk kullanıcılarla buluşuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle