Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
HONOR MagicWatch 2 Satışa Çıktı! İşte Fiyatı ve Özellikleri!

HONOR MagicWatch 2 Satışa Çıktı! İşte Fiyatı ve Özellikleri!

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik eserleriyle bedel yaratan HONOR, yeni giyilebilir eseri HONOR MagicWatch 2’yi Türkiye’de sundu. Kullandığı Kirin A1 yonga seti ile 14 güne kadar pil ömrü sunan ve sık sık şarj etme sıkıntısını ortadan kaldıran akıllı saat, bilinçli tüketicilere hem daha sağlıklı hem de kontaklı bir hayat biçimi vaat ediyor. Ilmî olarak kanıtlanmış spor ve sağlıklı ömür takibi teknolojileriyle donatılan MagicWatch 2, tıpkı devirde farklı ortamlara ve farklı zevklere nazaran kişiselleştirilebiliyor. Kendi üslubunu kolunda taşımak isteyen kullanıcılar için saat görünümünü şahsileştirme özelliğine sahip HONOR MagicWatch 2, 1299 TL fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Türk Telekom satış kanalları üzerinden teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

15 Farklı Spor Modu ile Her Ortamda Kendi Ritminizi Yakalayın

HONOR MagicWatch 2; daha ferdî, çeşitli ve verimli bir spor hayatı için koşu, yürüyüş, bisiklet, triatlon, havuzda yüzme, bağımsız antrenman ve kürek üzere 8 dış, 7 iç ortam sporu için amaç bazlı takip desteği sunuyor.

Bu 15 munfasıl spor modu dışında, başlangıçtan mütehassıs seviyesine kadar 13 profesyonel iç ve dış ortam koşu parkuru desteği de HONOR MagicWatch 2 ile geliyor. Bu sayede velev başlangıç velev eksper seviyesinde olun, HONOR MagicWatch 2 size kusursuz parkurlar ve daha da düzgününü yapmanız için muhtaçlık duyduğunuz motivasyon desteğini sağlıyor. Bunlarla birlikte akıllı saat, size gerçek vakitli teklifler sunarak kendi temponuzu yakalamanızı sağlayan, sanal ritim belirleyiciyle birlikte geliyor.

Gelişmiş Sıhhat Takibi ile Kaliteli Hayat

HONOR MagicWatch 2, barındırdığı üç öncü teknoloji ile öne çıkıyor. HUAWEI TruSleep™2.0 teknolojisi, uyku ritminizi takip ederek kişilerde yaygın olan 6 uyku bozukluğu tipini hassas halde tespit edebiliyor ve buna nazaran uyku kalitenizi artıracak 200’ün üzerinde teklif arasından size müsait olanı iletiyor. HUAWEI TruRelax™ teknolojisi, gerilimli anlarınızda gerilim seviyenizi tespit ediyor, sakinleşebilmeniz için önerilen en tesirli nefes egzersizlerini size hatırlatıyor. Son olarak HUAWEI TruSeen™ teknolojisi, nabız atışınızı 7/24 takip ederek sıradan seviyenin üstünde ya da altında görüldüğünde size derhal ikaz gönderiyor. Ayrıyeten 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği olan HONOR MagicWatch 2, suyun altında da nabzınızı takip etmeye devam ediyor ve sıra yüzdüğünüz arayı, suratı, yaktığınız kaloriyi ve SWOLF skorunuzu da kaydediyor.

HONOR MagicWatch 2’yi akıllı telefonunuzda HUAWEI Health pratiğiyle eşleştirerek, tüm bu şahsî sıhhat kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilir ve kendinizi daha güzel tanıyabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Akıllı Özellikler

HONOR MagicWatch 2 ile hareket halindeyken velev kulaklıkla velev akıllı saatin dahili hoparlör ve mikrofonunu kullanarak, üzerinden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Üstelik telefon görüşmeleri için telefonunuzdan 150 metreye kadar uzaklıkta olabilirsiniz. Bununla birlikte HONOR MagicWatch 2’niz telefonunuza bağlıyken SMS bildirileri, e-postalar, takvim ve başka tüm içerik bildirimlerini ekranda görüntülemeye devam edersiniz. Akıllı saatin Hava Durumu, Alarm, Zamanlayıcı, Telefonumu Bul ve gibisi dahili pratikleri da çok meydanda işinizi kolaylaştırır.

HONOR MagicWatch 2 tüm bunlarla birlikte 4 GB’lık dahili hafıza barındırıyor. Bunun 2 GB’lık kısmında dilediğiniz müzikleri depolayarak, 500 müziğe kadar saklayabilir ve dilediğiniz mekanda, telefona ve internete muhtaçlık olmaksızın istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

1.39 inç’lik ful renkli AMOLED dokunmatik ekran, sağlıklı hayat ve spor takibi için en gelişmiş teknolojiler, uzun ömürlü bir pil ve kişiselleştirilebilen saat görünümleriyle öne çıkan HONOR MagicWatch 2, 46mm’lik versiyonuyla Türkiye’de sunuldu. Eserin 42mm’lik versiyonu ise kısa bir mühlet sonra satışa sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle