Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HONOR MagicBook Pro, ViewPad 6 ve Ziyadesi Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

HONOR MagicBook Pro, ViewPad 6 ve Ziyadesi Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik eserleriyle bedel yaratan HONOR, internetten canlı yayınlanan küresel lansman ile inovatif akıllı ömür stratejisini, kapsamlı bir eser portföyü sunarak genişlettiğini duyurdu. Daha akıllı ve ilişkili bir hayatın modülü olarak, yeni akıllı eserlerini tanıtan HONOR, HONOR MagicBook Pro, HONOR ViewPad 6, HONOR Router 3 ve HONOR Vision X1 serisinin yanı sıra, akıllı hane ömrü için üretilen 7 farklı HONOR Choice ürününü de duyurdu.

HONOR MagicBook Pro ve ViewPad 6 ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın

HONOR’un duyurduğu yeni eserlerin başında, 16.1 inç’lik dizüstü bilgisayarı HONOR MagicBook Pro geliyor. %90 ekran-gövde orantısına ulaşmak için 4.9mm’lik ince çerçeveye sahip olan HONOR MagicBook Pro, kullanıcılara daha yeterli bir ekran deneyimi sunuyor. Akıcı ve kararlı bir performans sunması için 10. nesil Intel Core i7-10510U işlemci ve NVIDIA® GeForce®MX350 grafik kartı ile güçlendirilen HONOR MagicBook Pro, yenilenmiş çoklu ekran özelliğiyle de kullanıcıların üretkenliğini maksimuma taşıyor.

Kullanıcılarının her vakit kontakta olmasını kolaylaştıran yeni tablet HONOR ViewPad 6, Kirin 985 5G SoC barındırıyor ve Wi-Fi 6+ teknolojisini destekliyor. Hem iş yaparken hem de oyun oynarken gecikmesiz bir performans sunan HONOR ViewPad 6, 2K FullView Ekran, akıllı bir bölünmüş ekran seçeneği ve sıra dışı HD stereo ses kalitesi sunuyor. Tablet, ekran-gövde orantısı ve ilgi çeken dizaynıyla kullanıcıların yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Kontağınızı HONOR Router 3 ve yeni HONOR Vision ile güçlendirin

Kullanıcıların çok daha yüksek suratlara ulaşmasını sağlayan Wi-Fi 6 destekli HONOR Router 3, Wi-Fi 6+ yonga seti ve Gigahome çift çekirdekli 1.2GHz işlemci sayesinde, daha düşük güç tüketirken, daha yüksek suratlara ulaşabiliyor. Birer 2.4GHz ve 5GHz bandıyla yekunda 3000 Mbps’ye kadar irtibat suratı sunabilen HONOR Router 3, çok daha çokça cihazın kararlı ve düşük gecikmeli ilişki için OFDMA teknolojisini barındırıyor.

8K görüntüleme, Hareket Varsayımı, Hareket Telafisi ve 4 adet 10W hoparlör çıkışına sahip akıllı ekran HONOR Vision X1, süper ses kalitesinin yanında büyüleyici gerçekçilik de sunuyor. Yüksek performansının yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çeken HONOR Vision X1, kullanıcılara kesintisiz ve her vakit irtibatta olan bir ömür stili sunmak için akıllı yardımcıya sahip. Gayri HONOR cihazlarından da denetim edilebilen HONOR Vision X1 Serisi, 65 inç, 55 inç, 50 inç ekran boyutuyla tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Akıllı hane deneyimini HONOR Choice serisi ile zenginleştirin

HONOR akıllı hayat ekosisteminin bir kesimi olan HONOR Choice serisi; akıllı mesken, spor, parti, teknoloji ve seyahat sahalarında tanınmış markaların ürettiği, sınıfının en güzeli akıllı eserleri barındırıyor. HONOR Choice serisi, markanın farklı eser kategorilerinde inovasyon geliştirme konusundaki kararlılığını ortaya koyarken şık ve insan merkezli tasarım felsefesini de yansıtıyor. HUAWEI HiLink üzere yenilikçi teknolojiler kontakta kalabilen HONOR Choice serisi eserleri, külliyen bütünleşmiş bir akıllı deneyim sunuyor.

HONOR Choice serisinde tanıtılan TWS Earbuds X1, gerçek kulakiçi kulaklık, süper ses deneyimini, 24 saate kadar sunduğu pil ömrüyle sağlıyor.

Serinin bir gayri eseri olan Akıllı Süpürge ise, güçlü vakum ve mop teknolojine sahip, hafif bir temizleme aracı. 350W’lık 100000 RPM gücündeki motorla güçlü bir çekim kuvveti oluşturan süpürge, 65 dakikaya kadar süren pil vadesine sahip. Bununla birlikte farklı yüzeylerdeki bakterileri de yok etmek için morötesi sterilizasyon temizleme sistemi barındırıyor.

HONOR Choice serisinin öteki ürünleri Pervanesiz Vantilatör ve Nemlendirici sıcak yaz günleri için serinlik ve rahatlık sağlarken, Masa LambasıElektronik Diş Fırçası ve Akıllı Su Isıtıcı gibi akıllı seçeneklerle de kullanıcıların evlerindeyken akıllı ömür sayesinde sağlıklı ve sefalı günler geçirmelerini hedefliyor.

HONOR Küresel Lideri George Zhao, aktiflikte duyurulan yeni eser ve teknolojilerle ilgili şunları söyledi: “HONOR olarak, yenilikçi bakış açımızla bu güçlü devirde genç kişilerin ruhsal ve fiziksel sağlıklarını korurken, uzaktan çalışma ve eğitimi verimli kılmak için daha gelişmiş akıllı ömür deneyimini tüm pazarlara sunmaya odaklıyız.”

Yorum Ekle