Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Honor En Süratli Büyüyen Akıllı Telefon Markası Oldu

Honor En Süratli Büyüyen Akıllı Telefon Markası Oldu

Teknolojiyi gençlerin gereksinimlerine adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla paha yaratan HONOR, 2019 yılının birinci altı aylık periyoduna ait küresel satış sonuçlarını açıkladı. HONOR, Çin dışındaki global satışlarında 2019’un birinci yarısında geçen yılın tıpkı devrine orantıyla yüzde 44 artış elde etti. HONOR, Rusya’da başkan konuma yükselirken, Orta Şark pazarında da kıymetli ölçüde büyüdü.

HONOR, 2019’un birinci çeyreğinde Rusya’da bir numara sıraya yükseldi. 2019’un 2. çeyreğindeyse 2. sırada konum aldı ve evvelki yılın tıpkı devrine kıyasla yüzde 141 büyüme süratiyle en süratli büyüyen akıllı telefon markaları arasına girdi. HONOR, Kuzey Şark Avrupa’da geçen yıla kıyasla satışlarında yüzde 110 büyüme kaydetti.

Garp Avrupa kanadında da yükselişini devam ettiren HONOR, İtalya’da 4. Sırada, Fransa’da ise 5. sırada taraf aldı. Orta Doğu’da ise HONOR, orta ve yüksek gelirli online kanalın en çok tercih edilen akıllı telefonları arasında üçüncü sıraya yerleşti ve geçtiğimiz yıla kıyasla yüzde 546 büyüme suratına ulaştı.

Mısır, geçen yıla kıyasla yüzde 214 nispetindeki büyümeyle online kanalın pazar hakkında 1. sırayı elde etti. Orta ve yüksek gelirli online kanalda ise Suudi Arabistan, en yüksek pazar hissesi sıralamasında birinci üçe girdi.

HONOR 20, 14 günde 1 milyon adeti aştı

Yerkürede birinci kere Dinamik Holografik tasarım kullanan, yapay zeka destekli 48 MP dört teknolojisiyle üstün fotoğraf özellikleri sunan HONOR 20, yalnızca 14 gün içinde yerküre çapında bir milyon adetten ziyade satılmasıyla rekor kıran bir satış performansına ulaştı.

HONOR 20 PRO satış hacmi, piyasaya sürülmesinin yalnızca üç saniye akabinde 100 milyon Çin Yuanı’nı (yaklaşık 15 milyon ABD Doları) geçti. HONOR View20 ise yerküre çapında 1,5 milyon adet sattı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle