Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Hirudoid Forte Jel ne işe yarar? Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır? Hirudoid Forte Jel fiyatı

Hirudoid Forte Jel ne işe yarar? Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır? Hirudoid Forte Jel fiyatı

Burun ameliyatından sonra haddinden fazla raddede morluk ve göz altı kesimlerinde kararmalarla karşılaşanların teklif için internet üzerinden araştırma yaparken karşılaştıkları Hirudoid Forte Jel, hakkında tüm detayları araştırdık. Hirudoid Forte Jel ne işe yarar? Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır? Hirudoid Forte Jel fiyatı haberimizin detaylarında.

Etken maddesi kondoroitin polisülfat isimli kimyasal yapıdan olan Hirudoid Forte Jel, 100 gramının içerisinde 445 mg etken unsur bulunmaktadır. Yardımcı hususları ise miristil alkol,cutina, trigliserit, bentonit,izopropil alkol,dezenfekte edilmiş su,rosemary oil üzere hususlar bulunmaktadır. İçerisindeki hususlara alerjiniz var ise katiyetle kullanmamalısınız. Mahsusen morluklara tesirli olmasıyla eksper tabiplerin önerdiği bu jel yalnızca eczanelerde satılıyor. Kendisine has kokusu,plastik kapağı beyaz ve açık bej renkli bir yapısıyla bilinen kremdir. Metal tüplerde eczanelerde satışa sunulmaktadır. Yalnızca morlukları geçirmekte tesirli olmayan zedelenen derinin süratli formda onarılması konusunda epey başarılı olan Hirudoid Forte Jel, kesinlikle bir doktora danışarak kullanmalısınız. Santa Farma ilaç sanayi tarafından yabancı lisans ile üretilen bu jelin erideki yangı hissini ortadan kaldırır. Her konutta bulunması gereken Hirudoid Forte Jel, kanın pıhtılaşmasını önlüyor. 

Morluk,çürük,kan oturması ve ödemin giderilmesi süratli formda sağlayan Hirudoid Forte Jel, “burkulma, ezilme, eklemlerde su yekuna ve şişme üzere hematomlu yahut hematomsuz örtülü yaralar ve spor yaralanmalarında, yüzeysel flebitin lokal tedavisinde” reçete ediliyor. 

HİRUDOİD FORTE JEL NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kesinlikle ve kesinlikle tabip reçetesi üzerine kullanmalısınız. Bu kremi 3-5 cm büyüklüğünde cildinizdeki hastalıklı kesime hafifçe ve nazikçe parmaklarınızla sürmelisiniz. 2 haftalık tasarrufa karşın şikayetlerinizde rastgele bir azalma ile karşılaşmamanız durumunda hekiminize görünmeyi unutmamalısınız. 

HİRUDOİD FORTE JEL NE KADAR?

Hirudoid forte jel fiyatı 14.86 TL’den eczanelerde satılmaktadır. 


Yorum Ekle