Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Google, Yeni Bir Iletileşme Pratiği Peşinde

Google, Yeni Bir Iletileşme Pratiği Peşinde

Google, sohbet pratiği konusunda adeta “yenilen pehlivan güreşe doymaz” atasözünün canlı bir örneği. The Information’ın sızdırdığı habere nazaran firmanın son teşebbüsü ise çalışanlara yönelik bir sohbet pratiği.

Yeni tatbikin Hangouts Chat, Hangouts Meet, Gmail ve Google Drive’ın muayyen özelliklerini bir araya getireceği söyleniyor. Ortaya çıkacak olan hizmet, Slack ve Microsoft üzere iletileşme pratiklerine rakip olacak. Tatbik, G Suite verimlilik aracı paketinin bir kesimi olacak. Tatbik, şirketlere birkaç tatbik mahalline bir uygulamayı yönetme fırsatı sunduğundan ilgi çekmeyi başarabilir.

Google, sızıntı hakkında şimdilik bir icmal yapmıyor. Lakin birçok şirket Google’ın Takvim, Gmail, Docs üzere hizmetlerini kullanırken iletileşmek için Slack yahut gayrı hizmetlere başvuruyorlar. G Suite’e eklenecek bu cins bir tahlil, şirketlerin Google ile yetinmelerini sağlayabilir. İlgi çeken bir iletileşme pratiği sunmakta zorluk çektiği bilinen Google’ın bu teşebbüsünün neler doğuracağını merak ediyoruz.

Yorum Ekle