Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Google Earth’e Bir Yeni Özellik Daha

Google Earth’e Bir Yeni Özellik Daha

Artık Google Earth çok çokça ilgi görmüyor üzere gözükebilir. Gelgelelim Google yeniden de hizmet üzerinde çalışmaya devam ediyor. Mountain View devi, üzerinde Google Earth için yeni yaratıcı araçlarını duyurarak kullanıcıların gerçek Yerküre mekan ve binalarını kullanarak sunumlar ve hikayeler oluşturmalarına imkan tanıyacak.

Araçlar, istediğiniz rastgele bir konumu bir sunuma, bir konumdan gayrısına uçmanıza müsaade veren bir formda eklemenize müsaade vermeleriyle ilgi cazibeli. Google Earth üzerinde bulunan varsayılan tanımlama ve fotoğraflar üzere olguları kullanmanız mümkünken, haberleri ve fotoğrafları istediğiniz üzere değiştirebiliyorsunuz ve bu değişiklikler yalnızca sizin sunumunuz özelinde makbul oluyor. Bir konuma, kişisel 3D imgelerin yanı sıra hususî imaj ve metinler ekleyebiliyorsunuz. Şayet haritadaki daha besbelli noktalara odaklanmak istiyorsanız her bir konum için koordinatları ayarlayabiliyorsunuz.

Sunumlar Google Drive’a yüklenebiliyor ve velev ortak çalışmaları da destekliyor. Kaydedildikten sonra sunumlar herkesle paylaşılabiliyor. Yaratım araçları yalnızca üzerinde mevcutken, oluşturulan sunumlar Android ve iOS için Google Earth pratiğinde da görülebiliyor.

Yorum Ekle