Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
GNÇYTNK ile Kariyer Yolculuğuna Güçlü Bir Başlangıç

GNÇYTNK ile Kariyer Yolculuğuna Güçlü Bir Başlangıç

Türkiye’nin dijital operatörü Turkcell, yenilikçi girişimleriyle gençlerin ufkunu açarken onların kariyer yollarında değerli bir konum edinmeyi sürdürüyor. Yetenekli gençlerin geleceğine cephe veren ve her yıl binlerce müracaatın alındığı GNÇYTNK programı, 1 Ocak’ta beşinci devir adaylarını kabul etmeye başladı. Üniversite son sınıf talebesi yahut yeni mezun, 27 yaşını geçmemiş gençlere yönelik fırsatların sunulduğu ve bir kariyer koçluğu sağlayan programı muvaffakiyetle tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma talihine erişecek. İnsan Menşeleri departmanında çalışan evvelki devirlerin Genç Yetenekleri ise bu yıl yeni Genç Yeteneklerinin işe alım sürecinde rol alacaklar.

Bu yılın kampanya sinemasının konsepti, senaryosu ve rap müziği Turkcell İnsan Menşeleri Patron Markası ekibi tarafından hazırlandı. Turkcell ailesine geçtiğimiz yıl katılan 30 Genç Yeteneğin rol aldığı müzik klibi, selfie sistemiyle çekildi ve çevre medya üzerinden sunuldu. Turkcell’deki iş ömrünü ve imkanları bir numara elden, gerçek çalışanların gözünden tanıtan klipte, Turkcell Umum Yöneticisi Murat Erkan da sürpriz bir rol aldı. Turkcell’in öz menşeleri ve çalışanlarıyla hayata geçirdiği bu reklam sineması, patron markası ve çalışan aktivitelerine de yeni bir soluk getirdi.

29 Şubat’a dek yeni adayların müracaatlarını kabul edecek program, Türkiye’nin en büyük toplu tam devirli işe alım programı olma özelliği taşıyor. Farklı aşamaları muvaffakiyetle tamamlayan yüzlerce genç, program ahir Turkcell’de farklı departmanlarda çalışma imkanına sahip oluyor.

Testleri muvaffakiyetle geçenler hususî eğitimler alacak

29 Şubat 2020’ye dek farklı kanallar üzerinden yapılacak müracaatların akabinde elemeyi geçen gençler; 2020 yılının mart ayından itibaren testlere girmeye başlayacak. Umum Yetenek ve İngilizce testlerini muvaffakiyetle tamamlayanlar, mart ayında medyalı mülakata alınacak. Nisan ayında ise İnsan Asılları mülakatının akabinde tüm elemeleri muvaffakiyetle geçen gençleri mayıs ayında farklı departmanlardan eğitim alacakları kamplar bekliyor. İnsan Menşeleri, Hukuk, Finans üzere Umum Müracaat kamplarının yanı sıra; App, Cloud, Cyber, Developer ve Data Camp üzere kamplara katılacak olan gençler, teknoloji ve dijitalleşen yerküreye dair tüm detaylara hakim olarak eğitimleri tamamlayacaklar. İş hayatıyla ilgili kuvvetli bir farkındalık yaratan kampların akabinde öne çıkan gençlere Turkcell, iş teklifinde bulunarak onlara kariyerlerinin en kıymetli fırsatını sunacak.

Kariyer yolculuğuna güçlü bir başlangıç yapmak isteyen gençlerin ağır ilgi gösterdiği GNÇYTNK Programı’na; Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde son sınıfta okuyan ve yeterli noktayla mezun olmuş, lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora mekteplisi, yeni mezun ya da en ziyade iki yıl iş deneyimi olan, düzgün aşamada İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış kariyerim.turkcell.com.tr adresinden başvurabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle