Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Gece hangi krem uygulanmalı? En âlâ 5 gece kremi

Gece hangi krem uygulanmalı? En âlâ 5 gece kremi

Gece hangi kremi uygulamalı?

Gece hangi krem uygulanmalı? olarak uyku öncesi yapılan cilt bakımı adeta cildinizin gün uzunluğu ışıltılı aydınlık birebir devirde yaşlanma belirtilerinin gecikmesine neden oluyor. Uyku sırasında cilt hem yorgunluğunu atıyor hem de yenileniyor. Kullanacağınız birtakım kremlerle bu süreçleri hızlandırarak daha profesyonel bir bakım yapılmasını sağlayabilirsiniz. Pekala en güzel gece kremi hangisi? Gece hangi kremler uygulanmalı? İşte tüm soruların cevabı haberimizde:

Gün içerisinde stres ve çevresel kirliliğe maruz kalmış cilt hücrelerini, gece boyunca onararak güne ışıltılı bir ciltle başlamak velev misiniz? Gece cilt bakım rutininize ekleyeceğiniz bir adet krem adeta tüm cilt kusurlarınızı ortadan kaldırabilir. Ama bu kremlerin içerisinde anti-aging, retinoid, anti-oksidan, alfa hidroksi asit ve güneş müdafaa faktörleri üzere etken unsurlar bulunması değerlidir. Cildin kendini yenileme suratı gece saat 23:00 ve 03:00 arasında maksimuma ulaşıyor. İşte bu saatlerden tam performansla faydalanmak için bakım rafınıza kesinlikle bir gece kremi ekleyin. En uygun gece kremini bulmakta zorlanıyorsanız adım adım haberimizi inceleyebilirsiniz:

Gece hangi krem uygulanmalı?

1- Kiehl’s Facial Fuel Anti-Wrinkle Krem /  Fiyat

Hem günlük bakım kremleri hem de maskeleriyle gündemde olan bu krem, içeriğindeki Kestane özü ve soya sayesinde cildi güçlendirir ve yoğunluğunu arttırarak kırışıklığı azaltır.  C ve E vitamininin yanı sıra meyve özleri barındıran bu eser, cildinizi ferahlatırken yorgun görünüme karşı savaşır. Yüzünüzdeki çizgi görünümlerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Fiyat: 135 TL

simple kremi kullananlar

2 – Lancome Primordial Skin Recharge Bakım Kremi

Lancome’un bu bakım kremi, SPF 15 sayesinde cildinizi güneşin zararlı tesirlerine karşı koruyor. 3’üncü gününden itibaren daha saf bir cilde kavuşmayı vaad eden bu krem, günlük kullanıma makul olmasının yanı sıra cildinizi her tasarrufta daha parlak ve canlı gösterir.

Fiyatı: 180 TL

Lancome Primordial Skin Recharge Bakım Kremi

3 – Clarins Multi Active Early Wrinkle Correcting Creme

Clarins bakım kremi, olağan ve karma ciltlere iyi bir eserdir. Çok ağır anti-oksidan tesiri sağlayan bu krem, sabahları nezih cilde uygulanması önerilir ve uygulandığı anda cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. 30 yaş ve üzeri ciltlerin kullanabileceği bu eser,ciltteki elastikiyeti arttırarak birinci kırışıklıkları önler.

Fiyatı: 211 TL

Clarins Multi Active Early Wrinkle Correcting Creme

4 – Loreal Revitalift Laser X3 Gece Kremi

Loreal Revitalift gece kremi, kaş altlarında ve alın çizgilerine karşı adeta bir savaş açıyor. Gece boyunca cildinizdeki doku düzensizliklerine karşı adeta kalkan vazifesi gören bu krem, kırışıklık ve sarkmalara gözle görülür halde tesir ediyor. İçeriğinde bulunan etkin bileşenler sayesinde yüz hatlarınızı belirginleştirir.

Fiyatı: 44 TL

Loreal Gece Kremi

5 – New Well Gece Kremi

Uyku esnasında cildin üst tabakasının yenilenmesini sağlayan New Well gece kremi, pütür pütür duran yapıyı yok eder. Gece boyunca ciltte bakteri oluşmasını engelleyen bu krem, yeni sivilce oluşmasına müsaade vermiyor. Yaş ilerledikçe çıkan ince çizgileri toparlayarak azalmasına imkan sağlayan bu krem, cildi toparlayarak sıkışmasına yardımcı oluyor.

New Gece Kremi Nasıl kullanılır ve ne işe yarar yazımıyı mutlaka okuyun.

Fiyatı: 59 TL

New Well Krem

Yorum Ekle