Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Game Of Thrones Yıldızından İtiraf Geldi!

Game Of Thrones Yıldızından İtiraf Geldi!

Game of Thrones yahut Türkçe ismiyle Taht Oyunları, pek çok sürprize gebe oldu. Ak Yürüyenler’in son aşama anlamsız biçimde ilerleyen hikayesi ve velev sinema-film-dizi severlerden aldığı düşük notlarla Game Of Thrones, ziyadesiyle eleştirilen bir sona imza attı.

Serinin yıldızları arasında yan alan Emilia Clarke, Daenerys Targaryen’i canlandırmıştı. Son kısım pek çok eleştirmen ve izleyici mahalden tarafa vurulsa da; yerküre çapında 20 milyon kişi tarafından edildi.

Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke ise, izleyicilerden fazla yapımcılara yüklendi. Clarke, “Son dönemimiz ve serimizin son ayağı ziyadesiyle mantık içeriyordu. Mantıklı olması ‘üzücü’ olacağı mealine gelmese de; işler bu türlü yürüdü. Bence herkes elinden gelenin fazlasını yaptı. Zati hiçbir formda, herkesin berhudar olacağını argüman etmedik. Serinin bu biçimde sona ermesinden ben de son radde mutsuzum. Lakin final serimiz kimileri için makuldü. Çoğunluğu oluşturan, Yerküredeki milyonlarca kişi bize reaksiyon gösterdi. gerçeği açıklayayım: Seriyi en mesut sonla bitirsek bile bize reaksiyon gösterecek kişi sayısı azımsanacak seviyede olmayacaktı” tabirlerini kullandı. 

Yorum Ekle