Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy Z Flip’in de Saklısı Saklısı Kalmadı!

Galaxy Z Flip’in de Saklısı Saklısı Kalmadı!

Samsung, muhtemelen 14 Şubat’ta satışa sunacağı Galaxy Z Flip ile geleceğe damgasını vurmak istiyor. Telefon hakkındaki dedikodular, bu tarihe kadar gelmeye devam edecek. Artık ise Galaxy Z Flip’in stereo hoparlörle geleceği sav edildi.

Twitter’da ortaya çıkan son dedikoduya nazaran Galaxy Z Flip’in dışındaki küçük boyutlu ekran, yalnızca 1,05 inç boyutunda olduğundan Cover Display ismiyle anılmayacak. Firma, bildirimleri ve gayrı kısa haberleri gösterebilen bu ekranı teze nazaran “Focus Display” olarak isimlendirecek.

Kaynağa nazaran Galaxy Z Flip, stereo hoparlörler (yani iki hoparlör) ile gelecek ama hoparlörlerde farklı büyük bir yenilik beklemeyin. Bir diğer tez ise katlanan telefonun Galaxy Note 10 üzere 12W kablosuz şarj desteği sunacağı. Telefonun, tekrar Note 10’da olduğu üzere 9W Wireless PowerShare işlevini destekleyeceği tez ediliyor.

Galaxy Z Flip’in pil gücünün 925mAh ve 2.375mAh kapasiteli iki pilden oluştuğu belirtiliyor. Böylelikle yekun 3.300mAh güce ulaşılıyor.

Samsung’un beklenen Galaxy S20 telefonları üzere Galaxy Z Flip’in de bilmediğimiz çok ziyade özelliği kalmadı üzere görünüyor. Tekrar de birbiriyle çelişen kimi argümanlar var. günlerde gelecek malumatlar, bu çelişkileri ortadan kaldırabilir.

Yorum Ekle