Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S20 Ultra, Bu Özellikleriyle Çok Pahalı Olabilir

Galaxy S20 Ultra, Bu Özellikleriyle Çok Pahalı Olabilir

Yeni bir sızıntı, Galaxy S20 serisinin tüm telefonlarının 12GB RAM ile geleceğini söylemişti.

Artık ise yeni dedikodular, Samsung’un en üst seviye özellikleri Galaxy S20 Ultra’ya sakladığını vurguluyor. Burada elbette bir sürpriz yok, Galaxy S20 Ultra’nın en üst teknik özelliklere sahip olması bekleniyordu.

XDA Developers’tan Max Weinbach’a nazaran Galaxy S20 Ultra’nın 16GB RAM’e sahip bir sürümü de olacak. 128GB, 256GB, 512GB depolama seçenekleri sunacağı söylenen telefonun 1TB’a kadar microSD kartları da destekleyeceği belirtiliyor. Değişik biçimde vesair S20 modellerinde microSD yuvasının bulunmayacağı ima ediliyor.

Weinbach’a nazaran Galaxy S20 Ultra, 108MP’lik bir ana sensör, 10x zum destekli 48MP’lik bir tamamlayıcı sensör ve 12MP ultra-geniş lens ile gelecek. Telefonun dörtlü kamera çıkıntısındaki dördüncü sensör, muhtemelen bir ToF sensörü olacak.

S20 Ultra’dan dehşetli bir pil ömrü de bekleyebilirsiniz zira telefonun 5.000mAh pille (Samsung’un şimdiye kadar kullandığı en büyük pil) geleceği söyleniyor.

Dedikoduları akıllıca çıkması bizleri şad edecek olsa da, bu teknik özellikler biraz haddinden fazla olabilir. Poster boyutundaki fotoğraflara, 16GB RAM’e birçok kullanıcının muhtaçlığı olmayacaktır. Gelgelelim büyük pile elbette diyecek bir şeyimiz yok. Tek gerçek sorun, tüm bunların telefonun fiyatını düzgünce yukarılara tırmandıracağı.

Şu an her şey birer dedikodudan ibaret olduğundan, tüm bu haberlere bir ölçü kuşkuyla yaklaşmakta yarar var.

Yorum Ekle