Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S20 İçin Flaş Haber: Harika ISO Olacak!

Galaxy S20 İçin Flaş Haber: Harika ISO Olacak!

Samsung, bu ay içinde Galayx S20, S20+ ve S20 Ultra‘yı tanıtacak. Muhtemelen 11 Şubat tarihinde yapılacak olan tanıtımlar birlikte elbette bizler de sizlerle telefonlar hakkındaki birinci izlenimlerimizi paylaşacağız. Çok geçmeden de Samsung S20 incelemesini en detaylı formda bu sahifelerden sizlere ileteceğiz. Gelgelelim o güne kadar telefonlarla ilgili sızıntılar gelmeye devam edecek üzere. Yeni ortaya çıkan haberlere nazaran Samsung’un yeni amiral gemisinde “Süuper ISO” ismi altında bir teknoloji bölge alacak.

İlgiltere Fikri Mülkiyet ofisine yapılan müracaat neticesinde alınan patent örneği, Samsung’un S20 modellerinde Harika ISO ismi altında bir teknolojiye yan vereceğini gösteriyor. 30 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen evrak, LestGoDigital tarafından ortaya çıkartılmış.

Bu evraka nazaran S0 modellerinde yüksek ISO aralığı nokta alacak. Fakat bu teknolojinin tüm Galaxy S20 modellerinde mi yoksa, sadece Galaxy S20+ yahut Galaxy S20 Ultra’da mı bulunacağı şu an için netlik kazanmış değil.

Evet, Samsung Galaxy S20’lerin her birinde birtakım özellikler farklılık gösterebilir. Galaxy S20 modeliyle taban özelliklere bölge vereceği düşünülen Samsung’un Galaxy S20+ ile üst seviye özellikleri sunması beklenirken, Galayx S20 Ultra ile de daha geniş ekran seçeneği sunacağı biliniyor.

Yorum Ekle