Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy S11’in 5x Optik Zum Sensörü Testte!

Galaxy S11’in 5x Optik Zum Sensörü Testte!

Samsung, ahir Galaxy S11’in gelecek nesil kamera sistemini teste başlıyor. TheElec’in haberine nazaran, Güney Kore menşeli MecaTech Systems, Samsung Galaxy S11‘in periskop kamerası için test soketlerinin gönderimine başlamış.  Gönderilen bu test soketleri, telefonların montaj için sevk edilmeden evvel bileşenler üzerinde son testleri yapmak için kullanılıyor. Bu hareketten anlayacağımız, şayet MecaTech Systems bir sonraki amiral gemisi için Samsung’a test soketleri gönderiyorsa, Güney Koreli şirketin Galaxy S11’de hangi optik sensörleri kullanacağı konusunda net bir fikir sahibi olduğu.

Daha evvelden de sizlerle paylaştığımız üzere Samsung’un Galaxy S11 modelinde tam 108 MP ölçüsünde ISOCELL Bright HMX sensör mekan alacak. Bu sensör ile bir arada Galaxy S10’a ve rakiplere büyük bir fark getirmesi beklenen Galaxy S11’de başkaca 5x optik zum özelliğinin bulunacak olması da kıymetli bir yenilik.

Münhasıran Samsung’un yıllardır kamera konusunda “megapiksel” yarışında büyük atılım yapmaması, şimdiden Galaxy S11 için heyecan yaratmış durumda. Elbette, telefonun tanıtılması için daha hengam var. Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2020 öncesinde, 18 Şubat tarihinde tanıtılacağını düşündüğümüz Galaxy S11 için önümüzdeki günlerde daha pek çok sızıntı gelecektir.

Yorum Ekle