Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy S11+, “Özel” Bir ISOCELL Sensör ile Gelecek

Galaxy S11+, “Özel” Bir ISOCELL Sensör ile Gelecek

Samsung’un gelecek amirali Galaxy S11 serisi yakında tanıtılacak. Şubat ayında düzenlenecek kişisel bir aktiflikte tanıtılması beklenen yeni seriside, 3 model konum alması bekleniyor. Galaxy S11e, Galaxy S11 ve Galaxy S11+ olarak önümüze çıkacak yeni ailede kamera yeteneklerini de geliştirmek isteyen Samsung, bilindiği üzere ISOCELL Bright HMX sensörü kullanacak.

Yaklaşık 4 ay kadar evvel tanıtılan ISOCELL Bright HMX, şu ana kadar Xiaomi Mi CC9 Pro ve Mi Note 10 modellerinde kullanıldı. Bu sensöre sahip başka telefonlardan biri de Galaxy S11 ailesi olacak. Lakin Samsung, Galaxt S11+ için daha hususî bir kamera istiyor.

The Galaxy S11+ uses a 1 / 1.3-inch 108MP Samsung exclusive custom sensor, which is superior in quality to ISOCELL Bright HMX and has a high cost.

— Ice universe (@UniverseIce) December 8, 2019

Sızıtnılara nazaran Samsung, Galaxy S11+’ta 108 MP’lik ISOCELL Bright HMX sensörün özelleştirişmiş bir versiyonunu kullanacak. Kullanılacak bu “hususî” sensörün Xiaomi’nni yeni akıllı telefonlarında kullanılan sensörden ne kadar farklı olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Lakin Galaxy S11+ için şahsi yetenekler sunacağı  kesin.

Yorum Ekle