Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S11 5G’nin Pil Kapasitesi Üzebilir

Galaxy S11 5G’nin Pil Kapasitesi Üzebilir

Samsung ‘in standart sürümünün yanında bir 5G modelinin olacağına kesin gözle bakılıyordu. Artık ise bu, onaydan geçen SM-G9860 model isimli telefon sayesinde doğrulandı.

Çin’in 3C sertifikalandırma ajansının web sahifesinde görünen haberlere nazaran telefon, 25W süratli şarj ile geliyor. Yani Galaxy S10’un 15W şarj gücünden daha uygununu sunuyor fakat Galaxy Note 10 Plus’ın 45W şarjının yanına bile yaklaşmıyor. Bu nedenle yeni bir amiral gemisinin daha yavaş bir şarj yeteneğine sahip olması, hayal kırıklığına yol açabilir. Tabi, bu pahaların isabetli olmama ihtimali düşük de olsa var.

Gayri üreticilerle karşılaştırdığınızda, 25W’lık sürat daha da üzücü olabilir. Mahsusen Xiaomi’nin 2020’de 100W süratli şarj sunacağını düşünürseniz. Tekrar de watt pahasına çok takılmamak gerek, zira 25W da epey süratli şarj edecektir ve daha süratli şarj, pilin daha çabuk eskimesine yol açabilir.

Bunun yanı sıra, 5G’li bir modeli, Geekbench sonuçlarında da göründü. Sızan sonuçları, çabucak yukarıdaki imajında görebilirsiniz. Tüm bu gelişmeler bir araya getirildiğinde, telefonun gerçek olma mümkünlüğünün son aşama yüksek olduğunu anlayabiliyoruz.

Yorum Ekle