Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S10 Sahiplerine Android 10 Müjdesi!

Galaxy S10 Sahiplerine Android 10 Müjdesi!

Bir mühlet evvel Galaxy S10 modelleri için 10 beta güncellemesini OneUI 2.0 beta sürümüyle bir arada test için Güney Kore ve ABD’de yayınlayan Samsung, geri bildirimler ışığında güncellemeyi kararlı sürüme ulaştırmak için çalışıyor. Öte yandan gelen yeni bir haber de Galaxy S10 sahipleri için sevindirici. Çünkü Galaxy S10, kısa vakit içinde Android 10 kararlı sürümüne yükseltilecek üzere.

Galaxy S10 modelleri Android 10 konusunda Wi-Fi Alliance tarafından gerekli onayı aldı. Hem Exynos’lu hem Snapdragon’lu Galaxy S10 modellerine gelecek Android 10, elbette tüm Galaxy S10 ailesini kapsayacak. Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10 5G için Wi-Fi Alliance tarafından alınan onay, güncelleme tarihini ise bizlere vermiyor.

O denli ki 2018 yılında pek çok Galaxy akıllı telefonu Android 9 için Wi-Fi Alliance tarafından onay almıştı. Lakin güncelleme tıpkı yıl içinde sırf Galaxy S9 için gelirken, sair modeller sırasını beklemek durumunda kaldı.

Wi-Fi Alliance tarafından alınan onay elbette değerli. Gelgelelim Galaxy S10 modellerinin kararlı Android 10 güncellemesini 2020’den evvel alması beklenmiyor.

Yorum Ekle