Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S10 kablosuz şarj paylaşımı neler sunuyor?

Galaxy S10 kablosuz şarj paylaşımı neler sunuyor?

Samsung Galaxy S10 ailesinin tüm üyelerinde sunulan kablosuz şarj paylaşımı kullanıcılara neler sunuyor? İşte Galaxy S10 kablosuz şarj paylaşımı ve özellikleri.

Samsung’un Galaxy S10 ailesi, devletimizde 3 modelle birlikte devletimizde satışta. Boyutlarına nazaran bakacak olduğumuzda sırasıyla Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 ve Galaxy S10e modellerinde de kablosuz şarj paylaşımı özelliğini kullanıcılarına sunan Samsung, bu özellik ile kullanıcılara neler sunuyor?

Galaxy S10 kablosuz şarj paylaşımı neler sunuyor?

Samsung Galaxy S10 ailesinin yeni özelliklerinden biri de kablosuz şarj paylaşımı. Galaxy S6 modelinden beri kablosuz şarj desteği sunan Samsung, Galaxy S10 modelleriyle kablosuz şarj desteğine sahip telefon ve aksesuarları da şarj edebiliyor.

Samsung‘un yeni akıllı saati Watch Active ve kablosuz kulaklığı üzere aksesuarları da şarj kablosuz olarak şarj edebilen Galaxy S10 ailesi, Qi desteğine sahip vesair akıllı telefonları da şarj edebiliyor. Kablosuz şarj paylaşım özelliği Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri tarafından destekleniyor.

Yanınızda süratli şarj desteğine sahip rastgele bir telefonu olan bir arkadaşınızın şarjı bittiğinde ya da 2. bir telefonunuz varsa, şarjı biten telefonları ya da aksesuarlarınızı Galaxy S10 ailesiyle bir arada kablosuz olarak şarj edebiliyorsunuz.

Kablosuz şarj paylaşımı nasıl kullanılıyor?

Kablosuz şarj paylaşımı yani Powershare özelliğini kullanmak ise epey olağan. Durum ya da bildirim çubuğundaki, süratli ayarlara erişimden, direkt Powershare özelliğini etkin edip, telefonunuzun ardına kablosuz şarj desteğine sahip olan bir cihazı üzerine koymanız kâfi. Bu özelliği ayrıyeten ayarlar içerisinden pil kısmına girip de açabilirsiniz.

Evvelki Galaxy S modellerine nazaran süratli kablosuz şarj desteği yüzde 36 daha süratli hale gelen Galaxy S10 ailesi, yapay zeka ile pil ve sistem idaresi, gelişmiş güç tasarrufu, yüksek kapasiteli bataryalar ve kablosuz şarj paylaşımıyla birlikte, şarj ile ilgili günümüzde aklınıza gelecek tüm teknolojileri destekliyor.

Yorum Ekle