Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Note 20 Sızıntısında Galaxy S20 Hakkında İpucu

Galaxy Note 20 Sızıntısında Galaxy S20 Hakkında İpucu

Galaxy S20 sızıntılarından bıkanlar için önümüzde farklı bir sızıntı var. “Galaxy Note 20“nin çıkmasına muhtemelen altı ay var lakin Note 20 dedikoduları şimdiden başladı.

Sızıntılarıyla bilinen @UniverseIce’tan gelen malumata nazaran Galaxy Note 20, “ince ayarlanmış 120Hz tazeleme nispeti teknolojisini kullanacak“. 2020’de birkaç üst seviye telefonun bu teknolojiyi kullandığı biliniyor. Yüksek tazeleme orantısı, ekrandaki içerikleri kaydırdığınızda daha akıcı bir imaj sağlıyor. Büyük bir yenilik olmasa da, çoğumuzun şikayetçi olacağı bir değişiklik değil.

İnce ayarlanmış” sözcüklerinde ise bir gayrı ipucu kapalı olabilir. Bu, teknolojinin evvel Galaxy S20’de ortaya çıkacağı, daha sonra bir ölçü geliştirilerek Galaxy Note 20’ye geleceği mealine geliyor olabilir. Galaxy S20’nin ekranının bir seçenek yoluyla 120Hz tazeleme suratı sunacağına dair dedikoduları daha evvel duymuştuk. Note 20’de bu işlev üzerinde yapılacak geliştirme ise pil tüketiminin azaltılması olabilir.

İnce ayarlanmış“ın bir diğer meali, Note 20’deki 120Hz’in her pratiğe yansıyacağı olabilir. Bugünkü 90Hz yahut 120Hz tazeleme suratı sunan telefonlar, tatbike nazaran farklı süratte tazeleme suratına geçiş yapabiliyorlar. Bu ise tutarlı bir deneyimin önüne geçiyor.

Özetle sızıntıya inanacak olursak, Galaxy Note 20’nin Galaxy S20’den daha güzel bir ekrana sahip olması beklenebilir. Lakin telefonun çıkmasına altı ay var ve Samsung bile Note 20’nin nasıl olacağına tam olarak karar vermemiş olabilir. Bu yüzden tanıtımına bir hafta kalan Galaxy S20’ye odaklanmakta bizce yarar var.

Yorum Ekle