Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Note 10 Lite, Yanında S10 Lite’ı da Getirebilir!

Galaxy Note 10 Lite, Yanında S10 Lite’ı da Getirebilir!

Görünene nazaran Samsung, bu yıl sunduğu Galaxy S 10 ve Galaxy telefonlarının üç ve iki modelini sunmuş olmasına karşın satışlardan çok hoşnut değil. Daha evvel Samsung’un SM-N770F model ile daha ucuz bir Galaxy Note üzerinde çalıştığını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de SM-G770F model numarasına sahip bir telefon daha ortaya çıktı. Şayet asıllar SM-N770F’in Galaxy Lite olduğu konusunda haklılarsa, bu yeni telefonun da Galaxy S10 Lite olma ihtimali nispeten yüksek görünüyor.

DroidShout tarafından da desteklenen iddiaya nazaran SM-G770F, Galaxy A91 ile tıpkı özelliklere sahip olacak. Galaxy A91’in özellikleri arasında Snapdragon 855, 8GB RAM, 128GB depolama, 48MP art kamera ve 12MP ve 5MP ultra-geniş ve derinlik algılayıcıları, 32MP ön kamera, 45W şarj ile 4500mAh batarya, 6,7 inçlik Full HD+ ekran ve Android 10 bulunuyor.

Şayet iki cihaz bu özellikleri paylaşacaksa, Galaxy S10 Lite’ın, kameralar hariç her meydanda Galaxy S10e’den daha düzgün olacağı söylenebilir. Galaxy A50s ve Galaxy M30s üzere orta seviye telefonlarda 48MP art ve 32MP ön kameraları daha evvel de gördük gelgelelim bu kameraların, Samsung’un üst seviye Galaxy S10 ve serisi telefonlarının kalitesine yaklaşmadıkları rahatlıkla söylenebilir. Buna karşın S10 Lite, Galaxy S10, S10+ ve Note 10’a karşı batarya kapasitesi ve şarj suratı konusunda da öne geçecek üzere gözüküyor.

Olağan ki her hengam olduğu üzere bu söylentilerin katiyetle gerçek olduklarını söylemek mümkün değil. Gelgelelim Samsung’un piyasaya mümkün olduğunca ziyade telefon sunmada bir sonraki adımı üst seviye telefonların daha ucuz sürümlerini üretmek olacak üzere gözüküyor. Kendisini gayrı telefonlardan ayıran bir S-Pen’e sahip olan Galaxy Lite konusunda bunun nispeten mantıklı olduğu söylenebilir lakin şayet Galaxy A91 ile tıpkı telefon olacak ise, Galaxy S10 Lite pek mantıklı bir sunum olmayabilir.

Yorum Ekle