Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Note 10 Lite Çizimleri Sızdı

Galaxy Note 10 Lite Çizimleri Sızdı

Samsung Galaxy S10 ve Note 10’un Lite sürümleriyle ilgili haberler, bir vadedir internette dolaşıyor. Artık ise Note 10 Lite’ı net olarak gösteren, “resmi” çizimler ortaya çıktı.

Fotoğraflar, cihazın art yüzünde kare formlu bir kamera kısmına sahip olduğunu gösteriyor. Galaxy Note 10 Lite’ın üç art kamerayla gelebileceği anlaşılıyor. Yeni Galaxy A51 ve A71’in benzeri bir kamera dizilimiyle geldiğini biliyoruz, yani firma yatay kamera tertibinden vazgeçmiş olabilir. Kameraları teknik özellikleri ise şimdilik bilinmiyor.

Tek ön kamera, Note 10’da olduğu üzere ekranın üstünde, ortada bulunan bir deliğin içinde yan alıyor. Cihazın ekranı kavisli değil, düz üzere görünüyor. Çizimlerden telefonun en az üç renk seçeneğiyle geleceği anlaşılıyor.

S Pen, Note serisinin en değerli özelliklerinden biri olduğundan da bir S Pen kalem ile gelecek. Bu S Pen’in Bluetooth 5.1 desteğiyle gelebileceği söyleniyor. Telefonun teknik özellikleri hakkında şimdi çok ziyade şey bilinmiyor. Birtakım raporlara nazaran Note 10 Lite, Ocak 2020’de S10 Lite ile birlikte satışa sunulacak.

Yorum Ekle