Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy Fold, Yeniden iFixit Tarafından Parçalandı

Galaxy Fold, Yeniden iFixit Tarafından Parçalandı

Samsung’un isteği üzerine birinci incelemesini geri çeken iFixit, Galaxy Fold’un güncellenmiş sürümünü bir kere daha kesimlerine ayırdı.

iFixit’in bu seferki hedefi cihazın içindekileri incelemekten çok, nelerin değiştiğini görmekti. Beklendiği üzere Samsung’un katlanan telefonda birçok değişiklik yapıldığı ortaya çıktı. iFixit, Samsung’un evvelki incelemede önerdikleri tüm teklifleri uyguladığını, kimi boşlukları kapattığını, katlanan ekranı güçlendirdiğini, çıkartılabilir üzere görünen ekran muhafaza katmanının kenarlarını gizlediğini söylüyor.

iFixit’e nazaran Galaxy Fold’u modüllerine ayırmak, öbür Samsung telefonlarına nazaran biraz daha kolaydı. Lakin firma, cihazın kırılganlığından ve binaenaleyh uzun vadedeki dayanıklılığından kaygı duyduğunu söylüyor. iFixit, yeni alınan tedbirlerin birinci başta neden alınmadığının da üzerinde duruyor.

Evet firmaya nazaran Galaxy Fold’u onarmak ne kadar kolay? 10 üzerinden 2; yani Fold’unuz arızalandığında kendi başına yapabileceğiniz bir şey, neredeyse yok.

Yorum Ekle