Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy Fold 2’ye 1’inci Sınıf Deri Kılıf Geliyor!

Galaxy Fold 2’ye 1’inci Sınıf Deri Kılıf Geliyor!

Samsung’un gelecek yeni katlanabilir akıllı telefonu için büyük var. Güney Koreli şirketin birinci denemesi olan Fold modelinden sonra hem kazanılan tecrübe hem yenilenen tasarım ile geliştirilen Fold 2’nin fiyatının ise epeyce “cazip” olacağı söyleniyor. Galaxy Fold 2’nin 850 Dolar fiyatla satılacağına ait malumatlar var. Bu fiyatın, Galaxy Fold’un 1980 Dolar fiyatından sonra epeyce cazip olduğu bir gerçek. Elbette son lafı Samsung söyleyecek ve muhtemelen Galaxy Fold 2’yi 11 Şubat‘ta düzenleyeceği Galaxy S11 etkinliğinde tanıtacak.

Samsung, Galaxy Fold 2 için yeni aksesuarlar da satacak. Önden katlamalı yapısıyla bir periyodun fizikî kapaklı telefonlarını andıran Galaxy Fold 2 için 1. sınıf deri kılıflar satışa sunacak olan Samsung, böylelikle telefonun kılıflıyken de cazibeli görünmesini sağlayacak. Samsung’un bu kılıfları ise yeniden tıpkı Galaxy Fold’da olduğu üzere 129.99 Dolar civarında bir fiyatla satacağı söyleniyor.

Galaxy Fold 2’nin renk seçenekleri de aşikâr olmuş durumda. Galaxy Fold 2 satın almak isteyecek olan kullanıcılar, siyah, beyaz ve mor renk seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.

Yorum Ekle