Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Fold 2’nin Ismi Galaxy Z Flip Olabilir

Galaxy Fold 2’nin Ismi Galaxy Z Flip Olabilir

11 Şubat’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S20 ile birlikte 2‘nin de tanıtılma ihtimali yüksek. Yeni katlanan telefonun nasıl görüneceğine dair fikrimiz olsa da, isminden şimdi emin değiliz. Şimdiyse önümüzde yeni bir isim var.

İtibarlı sızıntı hesaplarından @UniverseIce’a nazaran telefonun yeni ismi, “Samsung Galaxy Z Flip“. Bu ismin aslı bilinmese de UniverseIce’ın varsayımlarında ekseriyetle isabetli olduğu biliniyor.

2’nin bir vade evvel Galaxy Bloom ismiyle geleceği de söylenmişti. Bu yeni sızıntıyla birlikte Bloom’un kullanılma ihtimali epeyce düştü.

Galaxy Z Flip pic..com/WKA5mpICVE

— Ice universe (@UniverseIce) January 12, 2020

2’nin eski kapaklı telefonlara (yani “flip” telefonlar) misal formda katlanması bekleniyor, bu yüzden Flip ismiyle gelmesi yanında olabilir. Bununla birlikte Z harfi biraz baş karıştırıyor, zira Z harfi üzere iki munfasıl mekandan katlandığını ima ediyor.

Bunun yanında Z harfi gereksiz üzere görünüyor, bu nedenle bu isim Çin’e şahsi bir modele ilişkin olabilir. Samsung’un Çin’de katlanan telefonlar sattığını biliyoruz, bu yüzden katlanan ekranlı telefonun öne çıkmasını sağlayacak formda bir harf eklenmesi alanında olabilir.

Galaxy Z Flip ismi hakkında biraz kuşkulu olsak da, Galaxy S20 isminin gerçeğe dönüştüğünü biliyoruz. Bu yüzden yeni 2, tahminen de sahiden Galaxy Z Flip olarak önümüze çıkacak.

Yorum Ekle