Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Fold 2’den Yeni Haberler Var!

Galaxy Fold 2’den Yeni Haberler Var!

Samsung’un bir sonraki katlanabilen telefonunun isminin “Bloom” olduğu ortaya çıktı. Korece yayın The Bell’den gelen haberlere nazaran Samsung, Galaxy Fold 2 için yazılım geliştirmeyi de başlattı.

Rapor, Galaxy Fold 2’nin nisanda Galaxy S11 ile birlikte tanıtılabileceğini söylüyor, birebir Galaxy Fold’un Galaxy S10 ile birlikte tanıtılması üzere. “Çiçek açması” mealine gelen Bloom sözcüğünün Samsung tarafından tam olarak neden ismi olarak tercih edildiği ise bilinmiyor. The Bell’e nazaran bu isim, 2. katlanabilen telefonun Samsung’un katlanabilen telefon kategorisinde pazar hissesini genişletmesine yardımcı olmasıyla ilgili.

Teze nazaran Samsung, 2. Galaxy Fold’un ekran boyutu hakkında şimdi bir karar vermedi. Birinci raporlar, telefonun 6,7 inç ekranla geleceğini söylüyordu, lakin firmanın ekranı 8,1 inçe kadar büyütmeyi düşündüğü anlaşılıyor.

Son olarak Sammobile, telefonun beyaz, ve mor seçenekleriyle geleceğini “doğruladığını” söylüyor. Bunların yanında firma, muhtemelen dördüncü bir seçeneği de sunacak.

Yorum Ekle