Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Fold 2, Sürpriz Yapabilir!

Galaxy Fold 2, Sürpriz Yapabilir!

Koreli yayın Yonhap’in söylediğine nazaran Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2, Galaxy S11’den evvel satışa çıkabilir. Söylentiler, Galaxy Fold 2 ve Galaxy S11’in tıpkı aktiflikte duyurulacağına işaret ediyordu ve ile Galaxy Fold’un bir arada duyuruldukları düşünülürse bunun şaşırtıcı olduğu da söylenemez. Lakin görünene nazaran Samsung, Galaxy Fold 2’yi en azından ana vatanında resmileştikten neredeyse çabucak sonra satışa sunacak.

Katlanabilir pazarında gayri üreticilerden asıllı artan yarışma, Samsung’un bu kararının ardındaki sebep olarak gösteriliyor. Bilhassa Motorola, birkaç hafta evvel 2019 Moto Razr ile Koreli deve önemli bir tasa aslı oldu. Başkaca Motorola, yeni Razr’ın satışının ağır talep sebebiyle ertelendiğini duyurdu ve Samsung, Fold 2’yi en yakın vakitte raflara taşıyarak bu durumdan faydalanmak isteyebilir.

Kısa müddet evvel yayınlanan imgeler, Galaxy Fold 2’nin bir “midye formuna” sahip olacağını ortaya koymuştu ve Fold 2’nin nitekim üst seviye bir cihaz olmayacağını da öneriyordu. Imgelerdeki cihaz yalnızca iki art kameraya sahipti ve söylentilerdeki 1.000  civarı fiyat de bunun daha çok orta seviye bir cihaz olacağını önermekte.

Acilen her devir olduğu üzere bu söylentiler, Samsung tarafından direkt bir duyuru yapılana kadar, yalnızca söylenti olarak kalacak. Fold 2’nin sahiden Galaxy S11’den evvel satışa sunulup sunulmayacağı şimdi ayan değil fakat Samsung’un bir sonraki Unpacked aktifliğinin 12 Şubat tarihinde olduğu düşünülürse, çok ziyade beklememizin gerekmeyeceği söylenebilir.

Yorum Ekle