Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy Buds+, iPhone ile Koordinasyonlu Olacak mı?

Galaxy Buds+, iPhone ile Koordinasyonlu Olacak mı?

Samsung’un tanınan kablosuz kulak içi kulaklık modelleri daha evvel IconX olarka anılırken, yeni jenerasyonda Buds olarak isimlendirilmiş ve yola bu formda devam edileceği konuşulmuştu. Samsung’un yeni tanıtacağı kablosuz kulak içi kulaklıkları da Galaxy Buds+ olarak anılıyor ki, yeni kulaklıklar daha evvel Samsung Galaxy S20 sızıntısı içinde almıştı. Galaxy S20 ön veren kullanıcılar muhtemelen Galaxy Buds+ armağanıyla bir arada satın alacaklar. Bunun detaylarını sizlere daha evvel burada vermiştik. Galaxy Buds+ ile ilgili yeni haber ise iPhone kullanıcılarını sevindirecek çeşitten. Çünkü görünüşe nazaran Galaxy Buds+, iOS uyumluluğu sağlayacak.

GALAXY BUDS+ iOS DESTEĞİ SUNACAK MI?

Galaxy Buds+ tatbikinin App Store üzerindeki manzaraları, twitter üzerinden paylaşılmış. Buna nazaran diyebiliriz ki, Galaxy Buds+ bu kere iPhone ile tam uyumluluk gösterecek.

Bu Samsung’un birinci iOS ile çalışan kulaklığı olmayacak elbette. Daha evvelki Galaxy Buds modeli de iOS uyumluluğu içeriyordu, fakat bir pratiği yoktu ve yalnızca varsayılan denetimleri kullanabiliyordunuz. Galaxy Buds+ ile bir arada App Store‘a gelecek bir pratik ile birlikte Galaxy Buds+’ı iPhone ile kullanacak kullanıcılar daha varlıklı bir tasarruf sağlayabilecekler. Öte yandan bir öbür havadis de Galaxy Buds+’ın fiyatı hakkında.

GALAXY BUDS+ FİYATI NE KADAR OLACAK?

Söylentilere nazaran Galayx Buds+, Apple AirPods’tan 10 dolar dha düşük fiyatla piyasyaa çıkacak. Galaxy Buds birinci tanıtıldığında 129.99 Dolar fiyatla satışa çıkmış, AirPods ise şu anda 159 Dolar fiyatla satışta. Galaxy Buds+ fiyatı ise 149 Dolar olacağı söylentisi var.

Samsung Galaxy Buds İnceleme

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds nasıl? İşte tüm detaylarıyla Galaxy Buds incelemesi.

GALAXY BUDS+ NE VAKIT TANITILACAK?

Evet, Galaxy Buds+ ne hengam tanıtılacak? Galayx Buds+’ı muhtemelen Samsung’un 11 Şubat‘ta düzenleyeceği Galaxy S20 tanıtımında göreceğiz. CHIP Online üzerinden tüm Samsung Unpacked aktifliğini sizlere önümüzdeki Salı akşamı saat 21:00’den itibaren verecek ve yapılacak tüm tanıtımı sizlerle anbean paylaşacağız.

Derhal gerisinden da elbette Galaxy S20 incelemesi ve tanıtılacak vesair Galaxy S20+ ve Galaxy S20 incelemelerini sizlerle yeniden süratlice paylaşacağız.

Yorum Ekle