Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fujitsu Forum Münih 2019 Başlıyor

Fujitsu Forum Münih 2019 Başlıyor

Fujitsu, 6-7 Kasım 2019’da Almanya’nın Münih kentinde hayata geçirilecek Fujitsu Forum 2019’da teknolojinin gücünün nasıl yeni ve emniyetli bir geleceğe hakikat yol almamızı sağlayabileceğini, 10.000’den çokça ziyaretçinin katılacağı aktiflikte vurgulayacak.

Fujitsu, büyük bir sosyo-politik ve ekolojik belirsizlik geçiren yerkürede, insan odaklı inovasyon yaklaşımının hiç olmadığı kadar kıymetli bir yaklaşım olduğunu gösteriyor. “İnsan Odaklı Yenilik – Muteber Bir Geleceğe Akıllıca Yol Almak” başlığı Fujitsu, yıkıcı teknolojilerin bir kurumun içinde ve dışındaki kişileri yabancılaştırmadan, sağlam ekosistemler kurarak nasıl başarılı bir dijital dönüşüm sağlayabileceğini gösterecek.

Bu yıl ki açılış programında mahal alan sanayi eksperleri ve hususî konuklar, yeni iş modelleri oluşturmada itimadın kritik kıymetine ve yeni ortaya çıkan teknolojilerin, sorumlulukla ve etik bir formda kullanılmasını sağlamak üzere oluşturulması hedeflenen stratejilerin ana hatlarını aktaracak.

Sağlıklı bir geleceğe hakikat yol almak

İşyerinde itimat inşa etmenin kıymeti bu yıl Münih’teki aktiflikte kilit bir tema olarak mahal alıyor. Forumda ayrıyeten, yeni nesil muaf çalışma imkanlarının sunulduğu “Gig” iktisadı ve robotik süreç otomasyonundan (RPA), refah ve organizasyonel dizayna, bir şirketin işgücünü dönüştürmesinin pek çok yolu bulunuyor.

Itimat inşa etmenin çok kıymetli bir diğer cephesini de vurgulayan Fujitsu Laboratuvarları’nın kıdemli temsilcileri, Fujitsu’nun oluşturduğu öncü Yapay Zeka (AI) teşebbüslerinin etik, şeffaf ve sağlıklı teknolojiler tarafından nasıl desteklenebildiğini göstermek için Münih’te konum alacak.

Fujitsu Teknolojik Vizyondan Sorumlu Avrupa Yöneticisi (CTO) Dr. Joseph Reger şunları söylüyor: “İnsanlar artan biçimde şeffaflık ve itimat düzeyini sağlamak için iş ve topluluktaki kuruluşlara yahut süreçlere güvenmek konusunda giderek daha ziyade telaş duyuyorlar. Fujitsu’nun İnsan Odaklı inovasyon vizyonu tam da bu tasalara karşılık geliyor. Fujitsu, inanç inşa eden tahlilleri birlikte oluşturmak için müşterileriyle tutarlı ve başarılı bir halde çalıştığını gösteren bir geçmişe sahiptir. Bunlar birebir devranda Fujitsu’nun bugün faaliyet gösteren hiçbir işletmenin arkası edemeyeceğine inandığı faktörler olan; güvenlik, şeffaflık, verimlilik, izlenebilirlik ve hesap verilebilirlik üzere hayati faydalardır”.

İnsan Odaklı Tasarım Deneyimi

Fujitsu, Yapay Zeka ve kuantumdan ilham alan bilgisayar teknolojileriyle birlikte, üretim ve perakendeden kamu hizmetlerine kadar tüm büyük sanayileri dönüştürmekte ve işletmelerin operasyonel verimliliğini ve tıpkı vakitte olumlu müşteri deneyimlerini artırmaları için kıymetli fırsatların açılmasına yardımcı olmaktadır. Bu yıl ziyaretçiler, dijital bir dönüşüm atölyesinin mini versiyonuna katılarak Fujitsu’nun eşsiz birlikte üretim metodolojisinin (İnsan Merkezli Deneyim Tasarımı) gücünü de deneyimleyebilecekler. Bu mini versiyondan sonra, yerküre çapındaki müşteri tesislerinin yanı sıra Münih, Londra, New York, Sidney, Tokyo ve Osaka’da bulunan Fujitsu Dijital Dönüşüm Merkezlerinde tam boyutlu Birlikte Üretim Atölyeleri hayata geçirilecek.

Demo Merkezi, kurumların daha süratli ve daha kolay bir dönüşüm yolculuğu yapmasını sağlayan Fujitsu’nun iş yanı, siber güvenlik ve çoklu bulut idaresi konusundaki en son yeniliklerini öne çıkartıyor. Buna ek olarak, ziyaretçiler en son teknoloji sunucular, depolama ve istemci haber süreç cihazlarıyla en karmaşık hibrit altyapıların bile yönetilmesini sağlayan tahlilleri keşfedebilecekler. Demo Merkezi, en yeni olgu merkezi tahlilleri ve son kullanıcıya yönelik cihazlardan hizmete dayalı çoklu bulut ve sektörel tahlillere kadar, Fujitsu ve global iş ortakları ekosisteminin ilham verici yeniliklerini sunuyor.

60’tan çokça etkileşimli koşut oturumda, gerçek iş hayatından elde edilmiş vaka çalışmalarına dayanan yeni yaklaşımların paylaşılacağı, bir çok sanayinin karşılaştığı zorluklar aktarılacak. Her vakit büyük beğeni toplayan kompetan görüşmelerinde, Fujitsu ve iş ortaklarının öne çıkan eksperleri kurumların karşılaştığı çeşitli zorlukları ve fırsatları tartışacaklar. Fujitsu Forum ziyaretçileri, 80’den çokça devletten gelen iş yerküresi ve BT önderlerinden çok pahalı haberler edinme ve iş ağlarını genişletme fırsatı bulacaklar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle