Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Freelance Ödemeleri Blockchain’e Taşındı

Freelance Ödemeleri Blockchain’e Taşındı

İnternetin ve muhabere teknolojilerinin gelişmesiyle yükselişe geçen freelance çalışma disiplininde, muaf çalışanlar ödemelerini alabilmek için süratli, sağlıklı ve problemsiz bir prosedüre muhtaçlık duyuyor. Başta banka hesabı kullanmayan freelance profesyoneller olmak üzere, tüm özgür çalışanların yerkürenin her tarafından iş almalarına imkan tanıyan ödeme altyapıları büyük kolaylık sunuyor. Türkiye’nin yanı sıra Orta Şark ve Kuzey Afrika yerini kapsayan Blockchain tabanlı ödeme teknolojisi MenaPay, 1 dolara eşit süreç gören MenaCash dijital para ünitesiyle muaf çalışanların ödeme alma sürecindeki meçhullüğü ortadan kaldırıyor.

MenaPay, freelance çalışanların kolaylıkla iş alabildiği SadeceOn® üzere platformlarda ödeme formülü olarak tercih ediliyor. Üstelik bu metotla ödeme almak için rastgele bir banka hesabı gerekmiyor. Kullanıcılar, birçok perakende zincirinden nakit ödemeyle temin edilebilen ön ödemeli ininal Kart’ı alıp, MenaPay hesaplarına dijital para yükleyebiliyor. MenaCash dijital para, daha sonra MenaPay geçen tüm platformlarda kullanılabiliyor.

MenaPay’in Blockchain tabanlı ödeme formülü sayesinde yerkürenin dört bir yanındaki freelance çalışanların saniyeler içinde ödeme aldığını kaydeden MenaPay Umumi Yöneticisi Tolga Odoğlu, “Ödemelerini itimatla alan profesyoneller, daha sonra hesaplarındaki MenaCash’i online ve mağaza ödemelerini yapmak için kullanabiliyor. MenaPay pratiği üzerinden harcamalarını her an denetim tutan kullanıcılar, böylece ferdî finans durumunu çok daha aktif biçimde yönetebiliyor.”

Hür çalışanlar ödemeye bağlı mağduriyetten kurtuluyor

Freelance çalışanları mağdur eden bu üzere durumların önüne geçen MenaPay’in yenilikçi ödeme sistemine mobil pratik üzerinden kayıt olmak mümkün. Rastgele bir evrak işi gerektirmeyen kayıt sürecini birkaç olağan adımda tamamladıktan sonra, ödeme alınacak müşteriye davetiye gönderilerek, ödeme süreci MenaCash dijital para ünitesi kullanılarak kolay ve süratli bir biçimde tamamlanıyor. Muaf çalışanlar daha sonra bu ödemeyi inançlı bir biçimde kendi cüzdanlarında saklayabiliyor ya da harcayabiliyor.

Blockchain tabanlı eser ve hizmet alımı SadeceOn’da

Kullanıcılar, sahip oldukları MenaCash dijital parayı SadeceOn üzerinden ikram ve hizmet alımlarında değerlendirebiliyor. hizmetleri dijital yerkürede bir araya getiren SadeceOn’da afişten çeviriye, SEO hizmetinden danışmanlık servislerine kadar yelpazede tahlilleriyle hem freelance çalışanların hem de dış menşe desteğine gereksinim duyan şirketlerin öncelikli tercihi haline geliyor. Özgür çalışanlar, SadeceOn üzerinden sundukları hizmetin ödemesini MenaPay’in Blockchain tabanlı teknolojisi sayesinde birkaç saniye içinde alıyor. Sahip oldukları MenaCash’i tıpkı platform üzerinde ikram yahut hizmet satın almak için kullanabiliyor.

Orta Şark nahiyesi umumunda hizmet veren birinci nemasız ödeme platformu olan MenaPay, Blockchain teknolojisinin denetlenebilirlik özelliği sayesinde kullanıcı inancı ve sistem şeffaflığını kolaylıkla sağlayabiliyor, para aktarımları ve para giriş çıkışları bağımsız denetleme şirketleri tarafından denetim ediliyor. Nemanın olmadığı ve 2’den çokça şahit sisteminin bulunduğu şeffaf bir ödeme altyapısı sunan MenaPay Ödeme Platformu’nda MenaCash ile gerçekleştirilen bütün süreçler blockchain teknolojisi sayesinde inançlı ve süratli bir formda tamamlanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle