Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske pratiği nedir? Foreo UFO ne kadar?

Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske pratiği nedir? Foreo UFO ne kadar?

Son devirde ismini sıkça duyduğumuz bilhassa de içtimaî medyada influencerların sık sık ismini geçirdiği Foreo UFO artık Türkiye’de satışta. Herkesin merak ettiği Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske pratiği nedir? Foreo UFO nereden alınır? sorularının cevabını haberimizden bulabilirsiniz.

Kusursuz cilde sahip olmak isteyen bayanlar, günümüzdeki her türlü formülü deniyor. Maskeler, cilt bakımları,kremler derken binlerce esere para yatırıyorlar. Artık tüm bu eserleri çöpe attıracak ve neredeyse ömür uzunluğu tüm cildinizin bakımını yapabileceğini bir eserle sizleri tanıştırıyoruz. Cilt bakımına binlerce para harcayanlar için Foreo UFO sizi bu dertten kurtaracak. Her cilt tipine müsait optimize edilmiş bir formda üretilen Foreo UFO, günlük cilt bakım rutininizde size yardımcı olmak için geliyor. Her gün maskeler yapmak yahut gece kremleri ile uyumaya imkan bulamıyorsanız Foreo Ufo, yalnızca 90 saniyede kusursuz bir cilde sahip olabileceğinizi vaad ediyor. İsveç markası olan Foreo’nun yeni piyasaya sürdüğü UFOcilt bakım cihazı, artık daha akıllı. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir tatbik sayesinde 90 saniyede yüz bakımı yapabiliyor. 

FOREO UFO AKILLI MASKE TEKNOLOJİSİ NEDİR?

UFO akıllı maske terapi cihazı, şahsi formüle edilmiş sıklık maskelerinin tasarrufunu ağırlaştırmak için tasarlanmış küçük bir disk formunda, el tipi bir alettir. Ismini görünüşünden alan UFO, uçan daireye benziyor. UFO’ya şahsi 7 farklı çeşit maske çeşidi bulunuyor. Bunlardan “Make My Day” gündüz, “Call it a Night” gecesi maskesi ve günlük olarak kullanılıyor. Gayri maskeler ise; “H2Overdose” cildi doyasıya nemlendirmek, “Glow Addict” cilde şık bir ışıltı vermek, “Matte Maniac” gözeneklerin görünümü azaltmak, “Shimmer Freak” göz altı şişkinlikleri ve morluklarından kurtulmak, “Youth Junkie” ise cildi sıkılaştırmak ve kolajen açısından desteklemek için kullanılıyor.

FOREO UFO AKILLI MASKE TEKNOLOJİSİ NASIL KULLANILIR?

En yeterli sonucu almak için işe yeni yıkanmış nezih bir  yüzle başlayın, aksi takdirde ışık ve eser akıllı nüfuz etmeyebilir. Akabinde mobil pratik ile UFO’yu eşleştirin. Seçeceğiniz maskenin barkodunu okuttuktan sonra tatbik maskeye şahsi terapiyi başlatacaktır.

Maske, UFO cihazının üzerine konuyor ve yeterlice yerleştiriliyor. UFO’yu, “FOREO for You” pratiği eşleştirip, koymuş olduğunuz maskeye şahsi terapinizi başlatıyorsunuz. Teknolojik bakım seansları her hususî maske için farklı formda işliyor. FOREO UFO ısı, titreşimler ve LED ışığı kullanarak maskenin yoğunluğunu yeterlice derinleştiriyor ve tesirli bir tasarruf sağlıyor. Pratiği bu denli kolay ve tesiri de bir o kadar kuvvetli olan FOREO UFO, maske emilimi gerçekleştirmek ve bu tesirli sonucu oluşturmak için dört farklı usul uyguluyor:

1. RGB Led Işık

Farklı dalga boylarındaki led ışıkları kullanarak ciltteki farklı meseleleri maksat alır ve bunların giderilmesine yardımcı olur.

Al led ışık ile cildin kolajen üretimine ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Yeşil led ışık ile mat manzarayı canlandırmaya ve ciltteki ton eşitsizliklerinin düzenlenmesini sağlar.
Mavi led ışık ileyse de kan akışını tetikleyerek, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

2. Termo Terapi (Isıtma)

Cilde uygulanan bakım eserinin emilimini arttırır ve ciltteki kan dolaşımını hızlandırır.

3. Kriyoterapi (Soğutma)

Anında soğutma tesiri ile ciltteki şişkinliği ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

4. T-Sonic Titreşimler

Led ışıkların ve eser içeriğinin cilde yeterlice nüfuz etmesine yardımcı olurken kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlatıcı bir tesir sağlar.

FOREO UFO AKILLI MASKE TEDAVİSİ CİHAZI NE KADAR?

Şu an ön siparişte olan ve büyük ilgi toplayan akıllı bakım cihazı  “https://www.foreo.com/shop/skincare” sitesinden kolay kolay ulaşabilirsiniz. Fiyatı ise 1,439 TL‘dir. 

Yorum Ekle