Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Football Manager 2020 Tarihi Açıklandı!

Football Manager 2020 Tarihi Açıklandı!

Sports Interactive, Ağustos ayında Football Manager 2020 oyununun bir duyuru medyasını yayımlamıştı. Bu görüntü oyun-içi manzaralara sahip değildi ve daha çok oyuncuları menajerlik yeteneklerini göstermeleri için heyecanlandırmaya yönelik üzere gözüküyordu. Daha sonra, bu ayın başlarında da oyun geliştiricisi, FM20 için yeni oyun özelliklerini açıklamıştı.

Artık ise oyunun Steam, iOS ve Android‘te 19 Kasım tarihinde sunulacağı açıklandı. Gelgelelim Google Stadia ve Nintendo Switch üzerinde yayım tarihleri daha sonra açıklanacak. Bu noktada netlik açısından iOS ve Android üzerinde yayımlanacak olan sürümün Football Manager 2020 Mobile ismini taşıyacağını da belirtmekte yarar var. Kestirim edilebileceği üzere bu sürüm temel oyun deneyimi açısından çabucak hemen birebir olacak olsa da, içerik ölçüsü ve oyun stili esnekliği PC sürümüne nazaran çok daha sonlu olacak.

Ayrıyeten her üç platform (PC, iOS ve Android) için de bir Touch sürümü sunulmakta. Sports Interactive, Touch sürümü ve sıradan sürümlerin içerik açısından çok farklı olmayacağını ve bunun mekanına yalnızca farklı platformlarda kullanılabilirliklerinin farklı olacağını belirtiyor. Ama daha evvelki oyunlara bakılırsa, Football Manager 2020 Touch’ın PC’ye şahsi sürüme daha yakın bir deneyim sunacağı kestirim edilebilir. Örneğin maçları 3D oyuncu modelleri ile izlemek, eski Football Manager Mobile oyunlarında mümkün değildi.

Yorum Ekle