Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
FIFA 20, Yeni Güncelleme ile Güney Amerika’ya “Taşınıyor”

FIFA 20, Yeni Güncelleme ile Güney Amerika’ya “Taşınıyor”

Futbol hayranları için FIFA 20‘ye sevindirici bir ek geliyor. EA, Güney Amerika’nın en büyük kulüp turnuvası CONMEBOL Libertadores‘i Mart 2020 tarihinde ücretsiz bir güncelleme ile oyuna ekliyor. Bu genişleme ile bir arada kıtanın en yavuz kadroları birbirlerine karşı savaş veriyorlar. Ayrıyeten CONMEBOL’un Sudamericana ve Recopa üzere öbür turnuvaları da güncellemeye dahil olacak.

EA, güncellemeye eşlik etmek için FIFA 20’nin Global Serisi içerisinde bir de eLibertadores espor turnuvuası başlatıyor. Detayların birden fazla Aralık ayına kadar açıklanmayacak lakin 7 ve 8 Mart tarihlerinde birinci sekiz sıradaki PS4 ve Xbox One oyuncularının 100.000 dolarlık armağan havuzundan armağanlarını almak için savaş vereceklerini biliyoruz.

Bu genişleme ile FIFA 20, Avrupa dışında da futbolu daha âlâ temsil eder hale gelecek. Ayrıyeten EA’e aradığı rekabetçi avantajı da sağlayabilir. FIFA 20, aslında rakibi PES 2020’ye karşı lisans avantajlarına sahip. Ve artık Güney Amerikalı grupların takipçileri için de, Konami’nin oyununu tercih etmek daha güç olabilir.

Yorum Ekle