Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2020

Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2020

Eczanede satılan bir kremin daha incelemesiyle önünüzdeyiz. Bugünkü hazırladığımız yazı Fastjel krem ve Fastjel Jel nasıl kullanılır? sorularını yanıtlıyoruz. Yalnızca eczanelerde satılan Fastjel krem hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu metnimizde bulabilirsiniz.

Fastjel krem ne işe yarar?

Bir İtalyan ilaç firması Menarini tarafından üretilen Fastjel Kremin etken unsuru Ketoprofen‘dir. Fastjel krem derseniz; bilirkişilerin genellikle vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan rahatsızlıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının olduğu burkulma, incinme ve ezilme  hasebiyle oluşan ağrı, şişme ve iltihabi durumlarda mucizevi bir tesir sağlıyor. İşlev bozukluğuna yol açan eklem marazları; toplar damar iltihabi durumları; kas ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve şişliğe neden olan durumlarda eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de vardır. Kullanmadan evvel kesinlikle hekiminize danışmanız gereken bu kremin içerisinde bölge alan etken hususuna karşı alerjiniz var ise önemli sıhhat dertlerine yol açabilir. 50 gramlık tüplerde satılan Fastjelin içerisinde 940 karbomer, trietanolamin, neroli esansları, etil alkol, lavanta ve saf su içermektedir. Steroid olmayan yani kortizon içermeyen ödem giderici olarak da bilinen bir öbür özelliğidir.

Fastjel krem ne işe yarar?

FASTJEL KREM NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi kullanmadan evvel hekiminiz nasıl reçete ettiyse o formda kullanmaya ihtimam göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek kesime ehliyetli ölçüde sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Jeli sürdükten sonra  en az bir saat banyo yahut duş yapmayınız.

FASTJEL NASIL KULLANILIR?

FASTJEL KREM FİYATI NEDİR?

FASTJEL, 50 g jel içeren ambalajlar halinde tasarrufa sunulmuştur. 2020 yılında fiyatı 11.58 TL‘dir.

FASTJEL FİYATI NEDİR?

FASTJEL KREM YAN TESİRLERİ

Tedaviniz vadesince bu ilaçla birlikte, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve vesair cilt eserlerini kullanmayınız.

Bu kremi 14 yaşının altında küçüklerde kullanmayınız.

Enfeksiyonlu, egzamalı, açık yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt nahiyesi ve  yanık cilt nahiyelerinde kullanmayınız. SoruCVP FastJel Kremi kullanmadan önce mutlaka içindeki reçeteyi okumanızı tavsiye eder.

Kremler hakkında daha fazla bilgi için SoruCVP Sağlık ve Güzellik sayfasından bakabilirsiniz. Wikipedi sayfasıdan Krem anlamınıda bakabilirsiniz.

Yorum Ekle