Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fast 50 İçin Müracaatlar Devam Ediyor

Fast 50 İçin Müracaatlar Devam Ediyor

Deloitte’un yerküre çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için müracaatlar başladı. Bu yıl, Facebook’un iş birliği ile 14’üncüsü düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50, her yıl olduğu üzere bu yıl da teknoloji yerküresinin son 4 yılda en süratli büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini belirleyecek. Teknoloji şirketlerine markalarını memleketler arası platforma taşıma fırsatı sunan program için müracaatlar 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Geçmişte bırakılan 13 yılda programda, en süratli büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da 1. olurken, geçtiğimiz 2018 programında ise EMFA Yazılım Danışmanlık lokal kur kategorisinde ipi göğüsledi. 2018 yılında Türkiye’den 24 şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını milletlerarası seviyeye taşıdı.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji armağan programlarından olan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye ile ilgili detaylı haber ve müracaat formuna Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Programa;

  • En az 4 yıldır faaliyet gösteren teknoloji şirketleri
  • Kendi teknolojisini üreten, sorun çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında önemli yatırımlarda bulunan şirketler
  • Türkiye bazlı ve umumi merkezi de Türkiye’de yan alan şirketler
  • Faaliyet geliri son 4 yıl içinde birinci yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1.000.000 olan şirketler başvurabilecek ve programın milletlerarası ayağı olan ‘Teknoloji Fast 500 EMEA’ programına katılmaya hak kazanacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle