Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
FANUC’tan Türkiye’ye Büyük Ödül!

FANUC’tan Türkiye’ye Büyük Ödül!

Japonya merkezli önder CNC, Robot ve üreticisi Fanuc’un Türkiye partneri He-Pro Mekatronik,  büyük bir muvaffakiyete imza attı. Küresel Partner Award 2019’da Fanuc’un akıllı robotları sayesinde porselen koluna yönelik sunduğu inovatif tahlilleriyle 108 farklı memleket arasından 1. olmaya hak kazanan He-Pro Mekatronik, inovasyon çalışmalarına verdiği değeri bu mükafatla bir defa daha kanıtladı.

FANUC, geçtiğimiz günlerde her yıl küresel partnerlerini muayyen müracaat kriterlerine nazaran değerlendirdiği ve kazanan firmaları açıkladığı bir armağan merasimi düzenlendi. Küresel ortamda epey geniş bir entegretör ağına sahip olan FANUC, Küresel Partner Award 2019 etkinliğinde bu İnovasyon kısmında 108 farklı memleket arasında FANUC Türkiye partneri He-Pro Mekatronik firmasını, porselen kesimine yönelik sunduğu tahlili ödüllendirdi. Bugüne kadar birinci kez Türkiye’den bir partnerin bir numara olarak armağan aldığı Japonya’daki bu değerli merasime He-Pro Mekatronik firmasından Satış Yöneticisi Hakan Baykoz ve Girişim Yöneticisi Gani Özgür Tuncay katıldı.  Armağan, FANUC Corporation Robot Departmanı Umumî Yöneticisi Dr. Kiyonori Inaba He-Pro Mekatronik başkanlarına takdim edildi.

Armağana ait açıklamada bulunan Fanuc Türkiye Umumî Yöneticisi Teoman Alper Yiğit, Türkiye partneri olan He-Pro Mekatronik’in küresel çapta değerli bir armağana bedel bulunmasından ötürü mesut olduklarını lisana getirdi. Fanuc’un gücünü partnerlerinin gücüyle katladıklarını belirten Yiğit, He-Pro Mekatronik’in muvaffakiyetini kendi muvaffakiyetleri olarak gördüklerini belirtti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle