Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Excipial Lipo : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? [Fiyatı 2020]

Excipial Lipo : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? [Fiyatı 2020]

Excipial Lipo nemlendirici özelliği ve cazip fiyatıyla son günlerde bayanların cilt bakımı rutinine eklediği Excipial Lipo Emülsiyon sağladığı yararlarla herkesi şaşırtıyor. Dermatoloji eksperlerinin önerisi üzerine tasarrufu adeta cildi pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşturan bu emülsiyon nasıl kullanılır, fiyatı ne kadardır ve yan etkileri nelerdir? sizler için yazdık.

Excipial Lipo; deri üzerindeki tabakanın yumuşatılmasında değerli rol oynayan bir ilaçtır. Yumuşatıcılar ve Koruyucular olarak isimlendirilen bir ilaç öbeğine dahil edilen bu losyonun etken unsuru Üre’dir. 100 gramında 2g üre içeren emülsiyon, su geçirmeyen özelliğiyle cildin kolay kolay emilmesini sağlayarak tesirini gösterir. Ağzı polipropilen kilitli kapakla kapatılmış, 200 mL beyaz renkli emülsiyon görünümlü, hafif parfüm kokulu emülsiyon içeren polietilen şişede yalnızca eczanelerde satışta olan bu emülsiyon, kesinlikle kompetan tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. İçerisinde bulunan erken hususuna alerjiniz varsa daha büyük sıhhat meselelerine yol açabilir.

pürüzsüz cilt için

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NERELERDE KULLANILIR?

Cildi nemlendirmede hayli başarılı olan bu losyon, kuru cilt ile başa çıkamayanların mucize ilacıdır. Kırmızı ve leke halinde oluşan egzama tedavisinde de kullanılabilir. Dirsek,diz,topuk, ayak altı üzere mekanlarda aşınma, yarılma ve nasır var ise bu losyonu uygulayabilirsiniz.

İsilik tedavisindenden pürüzlü ciltlerin düzgünleştirilmesine kadar tesir eden bu losyon, atopik egzama tedavisinde kullanılabilir.

Gül illetinde destekleme gayesiyle kullanılır.

cilt yumuşatıcı emülsiyon

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NASIL KULLANILIR?

Sistemli bir halde kullanıldığında basitçe yararını göreceksiniz. İlk olarak uygulanacak nahiyeyi şıkça temizleyin. Elinize nohut tanesi kadar alıp, uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Gün içerisinde 2 ya da 3 sefer sürmeniz ehil olacaktır.

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NE KADAR?

Excipial lipo satış fiyatıyla 200 ml 11.86 TL’den satılmaktadır.  Reçetesiz satılan bir eserdir, bundan ötürü da devlet tarafından karşılanmıyor.

Yorum Ekle