Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Evinizi daha sade hale getirecek dekorasyon önerileri

Evinizi daha sade hale getirecek dekorasyon önerileri

Evlerimiz; gündelik yaşam içerisinde işten, seyahatten ya da gün içi koşuşturmalardan dolayı gün içerisinde kirlenen ve açısından sorunlar yaşayan bir mekanlar bütünüdür. Salondan yatak odasına, evin her yerinde rahatlık ve huzur bulacağımız alanlar ararız. Peki bunu nasıl sağlayabiliriz? Sizler için, küçük dokunuşlarla sağlamanızın mümkün olduğu dekorasyon önerileri listesi hazırladık.

Evlerimiz, işten, seyahatten ya da gün içi koşuşturmalardan dönüşte içerisinde dinlenebilme hayali kurduğumuz mekanlar bütünüdür. Salondan yatak odasına, evin her yerinde rahatlık ve huzur bulacağımız alanlar ararız. Peki bunu nasıl sağlayabiliriz? Sizler için, küçük dokunuşlarla sağlamanızın mümkün olduğu önerileri listesi hazırladık. Eminiz sizler için oldukça kullanışlı olacaktır. Evinizi hem şık hem de konforlu bir alana çevirmenizi sağlayacak olan bu dokunuşlar, aynı zamanda ev temizliğinde de rahatlık elde etmenizi sağlayacaktır.

EVLERİ SADELEŞTİREN ÖNERİLERİ

Eğer sinirlerinizi yatıştırmak, hoş ve temiz bir koku almak istiyorsanız kokulu mumlar veya oda kokularını, tercih listenizin ilk sırasına yerleştirin. Emin olun evinizin tüm negatif yanını alacak ferah bir alan oluşacaktır.

Yatak odanız ya da uyku alanı olarak kullanacağınız yerleri beyaz bırakmayı tercih edin. Fakat kullanacağınız kumaşlarda doğayı temsil eden tasarımlar ve desenler kullanın.

Eskiden salonlarımızın bir köşesinde muhakkak bir çiçek bulunurdu. Ne var ki artık böyle değil. Ama biz sizlere tam da bunu öneriyoruz. Evlerinize; bahçeyi salonunuza muhakkak taşıyın.

Ve son olarak, günün tüm karmaşasından kurtulmak ve elinize çayınızı, kahvenizi alıp dinlenmek istiyorsanız bir koltuk değil süngerli minderleri tercih edin.

Yorum Ekle