Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Eski Samsung TV’lerde Netflix Şoku!

Eski Samsung TV’lerde Netflix Şoku!

Ünlü görüntü servisi Netflix, pek çok televizyon markasıyla iş birliği içinde bilindiği üzere. Markaların yeni televizyonlarının uzaktan kumandalarında başkaca bir Netflix tuşu bile konum alırken, yeni TV modellerinin pazarlamasında da Netflix desteğinden büyük ölçekte kelam ediliyor. Samsung da, Netflix ile iş birliğinde bulunan markalardan biri.

Samsung’un piyasaya her yeni sürdüğü televizyonunda Netflix desteği mahal alırken, artık eskiyen birtakım modellerde bu desteğin artık olmayacağı açıklandı. Bu kullanıcı nezdinde üzücü olduğu kadar da düşündürücü bir açıklama. Akıllara gelen soru, Samsung’un Netflix desteğini sonlandırması için televizyonunuzun ne kadar olması gerekiyor olurken, hangi eski Samsung TV modellerinde Netflix desteğinin sonlandırılacağına ait bir haber de şimdi yok.

Lakin Netflix, 1 Aralık 2019 tarihinden itibaren birtakım eski Samsung Akıllı TV’lerde çalışmayacak. Şayet o güne kadar bir açıklama yapılmaz ise, hangi Samsung TV’larının desteği keseceğini birebir tarihte öğreneceğiz.

Yorum Ekle