Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
ESET’e 2019 için Gartner’dan Değerli Armağan

ESET’e 2019 için Gartner’dan Değerli Armağan

Siber güvenlik kuruluşu ESET, “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms” firmalarından biri olarak seçildi. Bilişim ve iş yerküresi profesyonellerinin tercihiyle 2019’un en âlâ uç müdafaa tahlillerinin belirlendiği seçimde, kurumsal ESET Endpoint Security yazılımı 5 üzerinden, 4.6 puan aldı.

Araştırma kuruluşu Gartner tarafından organize edilen “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice“, çeşitli bölümlerdeki kullanıcıların belirlediği ve öne çıkardığı markaları sıralıyor.

Kurumsal tahliller satın alma, tatbik yahut kullanma deneyimine sahip bilişim profesyonelleri yahut iş kullanıcıları, bu sefer kurumsal güvenlik yani Endpoint Protection (Uç koruma) tahlilleri sunan üreticileri kıymetlendirdi.

253 kurumsal seviye kullanıcısı, ESET Endpoint Security‘yi tatbik kolaylığı, güvenilirlik, marka cevabının yeniliği ve teknik destek kalitesi üzere tüm ölçütleri 5 üzerinden 4,6 vererek puanladı.

Güvenlik işletmeler için her zamankinden daha kritik ehemmiyete sahip

ESET İş Geliştirme Yöneticisi Ignacio Sbampato, şu açıklamayı yaptı: “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms’ta seçilenlerden biri olmaktan son radde gurur duyuyoruz. Bu tanımlama, işletmelere sağlıklı son teknoloji güvenlik tahlilleri sunma konusundaki bağlılığımızın bir kanıtıdır. Uç müdafaası, işletmeler için her zamankinden daha kritik kıymete sahiptir ve kullanıcılarımızın korunması çok değerlidir. Müşterilerden bu kadar olumlu cevaplar görmek ve çözümlerimizin kuruluşların güvenliğini sağladığını bilmek… Yaptığımız şeyi yapmamızın nedeni budur.”

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle