Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Epson’dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı

Epson’dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı

Geniş format yazıcı tahlillerinde her geçen gün eser yelpazesini geliştiren Epson, portföyüne iki yeni model daha ekledi. 5-8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen FESPA Eurasia’da beğeniye sunulan Epson SureColor SC-S80610L ve SureColor SC-T5400M modelleri büyük ilgi gördü.

Reklamcılık dalına 1.5 litrelik mürekkep avantajı

Dış mekan preste argümanlı ve bilhassa reklamcılık dalına hitap eden yeni Epson SureColor SC-S80610L, geliştirilmiş renk kartelası ve arttırılmış mürekkep kapasiteleriyle fark yaratacak. Metalik ve beyaz mürekkebin de renk seçeneklerine eklendiği modelde, her mürekkep poşeti 1.5 litre. Maksimum kalitede baskıyı, minimum maliyetle, uzun soluklu tasarrufla almak artık mümkün.

Tarayıcısı içinde

Çok mimari çizimler üzere ağırlıkta ince personellik muhtaçlığına sahip olanlara da tahlil sunan Epson, bu segmentteki eser öbeğine SureColor SC-T5400M’yi ekledi. Eser, modelin önüne eklenmiş sürat ve netlikte tezli bir tarayıcıya sahip. Bu yenilikle, mimarlık ofislerinin en çok tercih ettiği T serisinin son eseri, çok fonksiyonlu hale geldi.

Geniş format tarafında büyümeye devam edeceğiz

FESPA Eurasia 2019 için değerlendirmede bulunan Epson Ticari ve Endüstriyel Eserler Kanal Yöneticisi Ersel Şamiloğlu; “Fuar bizim için hayli verimli geçti. Her sene yenilikler sunuyoruz. Tüm gereksinimlere tam karşılıklar verebilmek bizim için çok kıymetli. Geniş format yazıcı segmentinde mütemadi büyüyoruz, devam edeceğiz. Bu sene de iki yeni model sunduk ki; kendi kulvarlarında mürekkep avantajı, çok fonksiyonluluk, optimum yekun sahip olma maliyeti üzere birçok kazanım sağlayarak tekrar kullanıcılarımızın vazgeçilmezlerinden olacaklar. Epson olarak tüm eserlerimizin her kesiminin Epson tarafından üretilmiş olması ana farklarımızdan biri. Yalnızca donanımda değil yazılımda da varız ve Türkiye genelindeki yaygın teknik servis ağımızla müşteri memnuniyetimizi arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle