Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
En yeterli saç maşası hangisi? Müsait fiyatlı saç maşası modelleri

En yeterli saç maşası hangisi? Müsait fiyatlı saç maşası modelleri

Saçlarınızı günlük hayatta da şekillendirmek için elektronikli ısı aletlerini kullanıyorsanız günümüz teknolojisinden yararlanarak saçlara zarar vermeyen eserleri tercih edebilirsiniz. Seramik kaplama özelliği taşıyan saç maşaları sıklık merkezlerinde çok konuşulur hale geldi. Evet günümüzdeki en uygun saç masası hangisi? Tutarlı fiyatlı saç maşası var mı? Gelin birlikte inceleyelim…

Saç maşası, makul sıcaklık ile saçların şekillenmesine yarayan bir teknolojik alettir. Saçları bukle bukle yapmak için kullanılan saç maşası, kadınların meskenlerinde yahut kuaförlerin salonlarında çok sık kullandıkları bir alet olduğundan ötürü, en gerçek eseri seçmek kıymetli. Zira en güzel saç maşasını alsanız bile elde etmek istediğin saç modeli sizin saç tipinize münasebetli değilse sonuçtan şad kalmayacaksınız. Bu sıkıntı seçimi yapmanın sizler için çetin olduğunu bildiğimiz için piyasadaki en âlâ hem de saçlara koordinasyon sağlayan saç maşalarını derledik. İçerisindeki bulunan keratin ve seramik özellikleri sayesinde saçlara zarar vermeden üstelik, profesyonel ellerden çıkmış üzere görünmesini sağlayacak saç maşalarını bu metnimizde kolay kolay bulabilirsiniz. 

EN DÜZGÜN SAÇ MAŞALARI

1- Babyliss Babyliss Pro Mira Curl Perfect Saç Kıvırma Makinesi

LED ışıklı açma/kapama düğmesi bulunan bu saç maşası, farklı dalga ve bukle cinsleri oluşturmak için alabilirsiniz. Üç farklı ısı seçeneği olan bu 230 C’ye kadar yükseliyor. Her keresinde kuaföre gitmek maliyetli olacağını düşünüyorsanız bu eser tam size nazaran. 

Fiyatı: 449 TL

2- Babyliss C338E Sublime Touch 38 mm Saç Maşası

Kısa vadede harika saçlara kavuşmak ve saçlarınızı şekillendirirken zarar görmesini istemiyorsanız Babyliss C338E Sublime Touch tercih edebilirsiniz. Şahsi seramik kaplama sayesinde ısıyı eşit dağıtarak saçın zarar görmesini önler. 38 mm kalınlığı sayesinde tüm gün bozulmayan geniş dalgalar elde edersiniz.

Fiyatı: 186 TL

3-Remington CI5338 Pro 38 mm Saç Maşası

Saçlarınıza doğal duran bukleler yapmak istiyorsanız Remington CI5338 Pro kullanabilirsiniz. Pürüzsüz parlaklık sağlayan anti statik seramik kaplama ile saçlarınızın kabarmasını engellerken kalıcı bukleler oluşturmasını sağlar.

Fiyatı: 157 TL

4-Philips CurlControl HP8605 00 Seramik Bukle Saç Maşası

Saçlarınıza zarar vermeden ve yıpratmadan bukle yapmak velev misiniz? 25 mm aparatı sayesinde kusursuz bir formda saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Fiyatı:149 TL

5-Rowenta CF 6510 Curl Activ Automatic Rotation 

Otomatik döner başlığı ve süratli ısınma özelliği sayesinde saçlara zarar vermeden biçim almasına yardımcı olur.

Fiyatı: 109 TL

SAÇ MAŞASI KULLANIRKEN YAPILAN CÜRÜMLER NELER?

Saç maşası yaparken en sık yapılardan biri yanlış boyuttaki maşaları seçmek. Her saça tıpkı saç maşası münasip değildir. Örneğin kısa saçlar için 25 mm kalınlığındaki saç maşaları, uzun saçlar için ise 30 mm saç maşaları kullanılmalıdır.

Son vakitlerde saç düzleştiricileri maşa olarak kullanılıyor. Maşanızın yanında olmadığı durumlarda kullanabileceğiniz bu sistem, saçlarınızın hacmini kaybetmesine yol açabilir. 

Saçlarınızı şekillendirdikten acilen sonra uyguladığınız saç spreyi, dalgalarınızın bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden saçlarınıza maşa pratikten evvel saç spreyini kullanmalısınız.

Saçlarınız rastgele bir boya, balyaj yahut perma üzere süreç gördüyse kesinlikle düşük ısıda saçlarınızı şekillendirmelisiniz. Isıyı ne kadar yüksek ayarlarsanız, dalgalarınızın kalıcılığı da o kadar artar. 

Yorum Ekle