Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
En şık kış oje renkleri hangisi? Kış için en hoş oje 2020

En şık kış oje renkleri hangisi? Kış için en hoş oje 2020

Tırnakları şık göstermenin yollarından biri serinin oje renkleriyle tırnakları renklendirmekten makbul. Siz de bir oje tutkunuysanız kışın trend olan olağanüstü oje renkleri için sabırsızlanıyorsunuz demektir. Konutta, işte, gezmede, hasılı gittiğiniz her yanda kombinlerinize eşlik edecek renkli tırnaklara sahip olmak istiyorsanız 2019-2020 kış dönemi oje renklerine kesinlikle göz atmalısınız.

Kış aylarını temsil eden en hoş renkler kahve ve turuncunun tonlarıdır.Tüm gardırobu kaplayan bu renkler doğayı da temsil ediyor.  Aralık ayının da gelmesiyle kış mevsimine girmiş bulunuyoruz. Kullandığınız birçok makyaj gereci, ayakkabı kıyafet değişirken hatunlar için değerli olan tırnaklar da renkleniyor. Birbirinden ünlü firmalar kış için yeni makyaj eserleri üretirken tırnaklarımızı da unutmuyor. Bilhassa şimdilerde başlayan moda haftaları 2019-2020 oje renkleri için podyumlarda mükemmel renkler öne çıktı. Bu renkler daha çok keşfedilmemiş ara tonlardan seçildiği gözlerden kaçmadı. Her ne kadar yazın renklerine veda etmek istemeseniz de kış aylarının trend olan oje renklerini görünce çok beğeneceksiniz. 

PEKALA 2019-2020 KIŞ OJE RENKLERİNDE NELER VAR?

DERİN YEŞİL

Yeşil renk kış aylarında en çok kullanılan ve kullanırken kombinlemesi bir renktir. Velev siyah isterseniz sarısı ile adeta kış aylarını harika bir halde karşılayabilirsiniz. Bu seri epey ziyade görebileceğiniz oval ancak kesinlikle kısa tırnaklarınıza derin yeşil bir oje mükemmel gösterecek. Bunun için OPI markasının ojesini edebilirsiniz. 

FİYATI: 45,00 TL

AĞIR MOR

Mor, duygusallığın ve romantizmin rengidir. Bazı beşerler mor rengi, gösterişli havasından ötürü dekorasyonda kullanmayı sever. Kıyafetlerde tasarrufu güç olarak düşünlen mor rengi bu yıl ojelerinizde edebilirsiniz. Bunun için Dolce & Gabbana’nın ağır mor tonlu ojesi sizi adeta kış mevsimine hazırlayacak.

FİYATI: 76 TL

PAS KIRMIZISI

Ateş kırmızısı alanını metalik dokulara bırakmışken, krem dokulu formülleri edenlerin yeni hiti rustik bir havayla yenilenen pas kırmızısı kış aylarının vazgeçilmezi olacak. Münhasıran podyumlarda görmeye alışkın olmadığımız gelgelelim bu yıl ki moda haftalarının bir numaraları ojesi sonbahar için biçilmiş bir kaftan üzere görünüyor. YSL La Laque Couture markasının ojesinde bu rengi tam mealiyle görebilirsiniz.

FİYATI: 210 TL

SAFİR MAVİ

Koyu renklerden vazgeçemeyenler lakin farklılık isteyenler için değişik bir seçim olabilecek safir mavisi, mavi tonlarını sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Münhasıran bu yıl trençkotlarda önümüze çıkacak olan safir mavisini sizler de şık manikürlü tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Safir mavisi oje arıyorsanız, Smith&Cult Nail Polish – Kings & Thieves kullanabilirsiniz.

FİYATI: 103,00 TL

Yorum Ekle