Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
En kolay ve tesirli cilt bakımı nasıl yapılır? 5 adımda acil cilt bakımı

En kolay ve tesirli cilt bakımı nasıl yapılır? 5 adımda acil cilt bakımı

Ağır ve yorgun geçen bir gün sonrasında cildinizdeki izleri silmek, canlı ve parlak görünmesini sağlamak için adım adım hazırladığımız rehberi uygulayabilirsiniz. Bazen derinlemesine uzun uzun cilt bakımı yapmak tarafına pratik, süratli ve kolay adımlar cildinizde süper elde etmenizi sağlayabilir. 5 adımda acil bakım teklifleri haberimizi inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı, pürüzsüz ve parlak bir cilde kavuşmak sandığınız kadar çetin değil. Cildinize yapacağınız kimi bakımlar istediğiniz görünüme kolay kolay kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Kış aylarının soğuk ve yorgun geçen günlerinde bir de gününüz ölçüsüz ağırsa cildinizdeki makyajı silmeye üşenmeyin. Birebir devranda bakım yapmaya da . Mahsusen vaktiniz olmadığı durumlarda cildinize yapacağınız ufak dokunuşlar sayesinde kendinizi çabucak toparlayabilir hem de bir sonraki güne kendinizi ayarlayabilirsiniz. Bugünkü hazırladığımız metinde cildini şımartmak isteyen lakin vakti olmayan bayanlara şahsi 5 adımda acil yapması gereken teklifler. Pekala bu teklifler neler gelin birlikte 5 adımda acil bakımı teklifleri nelermiş öğrenelim…

CİLT BAKIMI YAPMAK İÇİN MAKYAJI SİLMEK ŞART!

Cildinize hoş bir bakım yapmak hem de cildinizin kusursuz olmasını istiyorsanız kesinlikle her gece yatmada evvel cildinizdeki makyajı temizlemeli. Velev makyaj yoksa bile bir miseller su ile bed hava koşulları nedeniyle oluşan toksinlerin giderilmesini sağlamalısınız. Yapacağınız bu adım siyah nokta, sivilce ve leke üzere sorunların oluşmasını engelleyecektir. Pamuğa az ölçüde cilt temizleme suyu şıkça yüzünüzü silin. Bunu yapmak için önereceğimiz bir eser arıyorsanız Bioderma Sensibio H2O misel suyu kullanabilirsiniz. 

Bioderma Sensibio H2O misel su

MEYYIT DERİLERİ ARINDIRMAK İÇİN PEELİNG YAPMALISINIZ

Cildinizin derisi soğuk hava ve rüzgarın tesiriyle kuruyarak pul pul bir görünüme gelebilir. Bu durumda yapacağınız 3 dakikalık bir peeling cildinize makyaj yaparken modül parça durmasını engelleyecektir. Şayet elinizde bir peeling yok ise kese ya da eldivenle de bu süreci yapabilirsiniz. Mahsusen burun kenarlarını, alın yerini kolaylıkla arındırmak için bu adımı uygulayabilirsiniz. Mütehassısların yaptığı bir açıklamaya nazaran peeling ya da cilde kese yapmak; kırışıklıkların önüne geçerek kan dolaşımının artmasını velev parlak ve canlı olmasına da yardımcı oluyor.

MASKE ADIMINI ATLAMAYIN

“Eski yıllarda maske mi vardı” ya da “maskeler hiç bir işe yaramıyor” üzere yapılan tahliller katiyen başınızı karıştırmasın. Geçmiş yıllarda herkesin beslenme tercihleri külliyen organik olduğu için cilt sorunları de az görülmüş velev birden fazla devir doğal prosedürleri kullanarak cilt bakımı yapmışlardır. Kullandığınız maskenin cildinize uygun gelmediğini düşünüyorsanız kesinlikle bir mütehassısa danışabilirsiniz.

Bunun yanı sıra hem göz altı morluklarını ortadan kaldırmak hem de siyah nokta üzere sorunları ortadan kaldırmak için cilt tipinize münasip bir maske kullanmalısınız.

TONİK KULLANMAK YENİ MESELELERIN ÖNÜNE GEÇİYOR

Cildinizi külliyen arındırdıktan ve temizledikten çabucak sonra açık olan gözeneklerin bakterilerle dolmasını istemiyorsanız kesinlikle tonik uygulamalısınız. Tonik, siyah nokta ve sivilcelerin oluşmasını da engelliyor.Evinizde rastgele bir tonik yoksa hazırladığımız iyi fiyatlı tonik markaları metnimize göz atabilirsiniz.

MÜTENASIP FİYATLI TONİK MARKALARI

İŞTE SON ADIM NEMLENDİRİCİ

Son yıllarda nemlendiriciler hakkında hem eksperlerden hem de kozmetik markalarından birbirinden farklı detaylar öğrendik. Nemlendiricilerin cilt bakımında değeri çok çokça olduğundan pürüzsüz cilde sahip olmak isteyenler kesinlikle hem her gece yatmadan evvel hem de soğuk havanın makûs tesirinden cildini korumak için nemlendirici uygulamalı.

EN TESIRLI NEMLENDİRİCİ MARKALARI

Yorum Ekle