Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
En Düzgün Tek Oyunculu Oyunlar

En Düzgün Tek Oyunculu Oyunlar

Bilgisayarınızda yahut konsolda tek başınıza oynayabileceğiniz uygun bir oyun arıyorsanız, akıllıca alana geldiniz. Son yıllarda battle royale oyunları dahil multiplayer oyunlardaki artışa karşın kaliteli tek oyunculu oyunlar, gelmeye devam etti.

Aşağıda konsolda yahut PC’de oynayabileceğiniz en âlâ 10 oyunu sizin için sıraladık. Telefonunuzu kapatıp, tahminen ışıkları da söndürüp oyuna başlamak için sabırsızlanıyorsanız, listemizi gözden geçirin.

Witcher 3: Wild Hunt

Çıkışının üzerinden dört sene geçen Witcher 3: Wild Hunt, hikaye anlatımında öncülerden biri olmayı sürdürüyor. Oyun yerküresi yalnızca çeşitliliği ve büyüklüğü açısından değil, içerdiği tarih ve hayatla da etkiliyor.

2 Remake

2 Remake, özgününde olduğu üzere Leon Kennedy ve Claire Redfield ile birbirini takip eden iki hikayeden oluşuyor. Bugüne kadarki en düzgün endişe oyunlarından birini oynayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Celeste

Celeste’nin temel mekaniği, sekiz cihete ilerleyebilmekten oluşuyor. Oyunda ilerledikçe kendinizi farklı mahzurların ve zorlukların önünde bulacaksınız. Parmaklarınızı zorlayacak, farklı formlarda oynanabilen seviyelerin dostluk hakkında dokunaklı bir hikayeyle çevrelendiğini söyleyelim

Assassin’s Creed: Odyssey

İnanılmaz noktada büyük bir açık yerküre macerası olan Odyssey’de Yunan mimarisini tekrar ziyaret edecek, tarih ve efsane içerisinde dolaşmaktan keyif alacaksınız.

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Switch’in inanılmaz satış rakamlarına ulaşmasını sağlayan The Legend of Zelda: Breath of the Wild, çıkışının üç sene sonrasında hala tertipli olarak oynanıyor. Gerçek manada açık dünyalı bir Zelda oyunu olan Breath of the Wild’de gezeceğiniz ağır ormanlar, çözeceğiniz bolca bulmaca ve çok daha ziyadesi var.

Total War: Warhammer 2

Rome 2 ile durgunlaşan Total War serisi, bunu Warhammer ile telafi ediyor. Oyunun her kısmı saatlerce sürüyor ve size strateji oyunlarında göreceğiniz en donanımlı orduları çarpıştırma fırsatı sunuyor.

Sekiro: Shadows Die Twice

Dark Souls yahut Bloodborne’u oynadıysanız, Sekiro’da sizi neyin beklediğini kestirebilirsiniz. Bu aşamada kavi dövüşü birtakım oyuncular sadistçe bulsalar da kimileri, şiddetli ve eşi olmayan ölçüde ödüllendirici olarak tanımlıyorlar. Hangi tarafta olursanız olun, Sekiro’nun mekaniklerinin titizlikle hazırlandığını inkar etmeyeceksiniz.

Red Dead Redemption 2

Rockstar’ın en son oyunu herkese nazaran olmayabilir. GTA serisinin suratını epeyce düşüren oyun, animasyonları, küçük detayları ve karakterleriyle piyasadaki en uygun tek oyunculu oyunlardan bir tanesi.

Marvel’s Spider-Man

Yuri Lowenthal ve Laura Bailey’in dayanılmaz performanslarıyla dikkat çeken Marvel’s Spider-Man, dövüşleriyle ve binadan binaya heyecan verici atlayışlarıyla size sefalı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Hollow Knight

Metroidvania dizaynının son birkaç senede ulaştığı noktayı gösteren Hollow Knight’ta kazandığınız yeteneklerle oyunun sevimli, büyülü ve birebir devranda gözünüzü korkutabilen yerküresinin derinlerine dalacaksınız. Oyunda birçok küçük detaya ehemmiyet verilmiş olması (haritaya baktığınızda Hollow Knight’ın haritayı hakikaten çıkarması gibi), hakikaten etkileyici.

Yorum Ekle